İade Şartları Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren kitap için üç (3) gün, diğer ürünler için on dört (14)gün içerisinde faturanızla birlikte  iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir ve karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. 

 

İade veya değişim talebinizi neden belirterek [email protected] adresine mail atabilirsiniz. www.megakidslab.com ‘dan almış olduğunuz ürünlerin mağazalarımızdan değişimini yapabilirsiniz. İade etmek isterseniz ürün bedeli karşılığında kredi çeki alabilirsiniz. Bu kredi çekini sadece mağazalarımızda kullanabilirsiniz. www.megakidslab.com’ dan satın aldığınız ürünün para iadesi Megakidslab mağazalarından gerçekleştirilememektedir.

 

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürün iadeleri gönderilirken orijinal ürün kutusu paketi üzerine kargo barkodu, kargo bantı ya da herhangi bir bant olmadan, ürün kutusunu ekstra bir koli, kutu ya da kargo poşetine koyarak göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

 

İade ve değişimlerde kargo ücreti, MNG anlaşma kodu ile göndermeniz durumunda ücretsizdir. Farklı kargo firmalarıyla karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

 

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Ücretinizin hesabınıza yansıma süresi banka prosedürleri gereği 7-20 iş gününü bulabilmektedir. Değişim talep ettiğiniz ürün depomuza ulaştığında değişim işlemi 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Değişim siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra cep telefonunuza gönderilen kargo sms'inden takip edebilirsiniz. Değişime gönderdiğiniz ürünlerin depomuza ulaşıp ulaşmadığını, kargo firması tarafından verilen ambar tesellüm fişindeki takip numarasından kontrol edebilirsiniz.

 

Sipariş İptali

 

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon, mail veya sitemizin mesaj bölümünden ulaşmaktır. Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluğu olmaksızın iptal edilecektir. Sipariş iptali ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği takdirde kargo masrafları tarafınıza yansıtılacaktır. Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.