Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

50 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

Teslimat Bilgileri

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin teslimatı kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

Kampanya dönemlerinde 7-9 iş günü içerisinde siparişleriniz kargoya verilmektedir.

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler en geç üç (3) gün içerisinde kargoya teslim edilir (Kampanya dönemlerinde 7-9 iş günü içerisinde siparişleriniz kargoya verilmektedir.). Size teslimatı, bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunmazsam ne olacak?

Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda ilgili kargo firması ile iletişime geçip bilgi vermeniz halinde, kargonun tekrardan size teslime edilmesini sağlayacaklardır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'İletişim' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

www.megakidslab.com kargo işlemlerini, MNG Kargo ile sürdürmektedir. Siparişinize ait kargolar kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda kargo, en yakın şubesinden alabileceğinize dair özel bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde şubeden teslim alınmayan ürünler geri iade olarak tarafımıza tekrar ulaştırılmaktadır.

Siparişim ne zaman bana ulaşır?

Kargonuz şehir içi 2 gün içerisinde, şehir dışı 2-3 gün arasında teslim edilir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünlere dair bir teyit e-maili tarafınıza gönderilecektir. Kargoda meydana gelebilecek gecikmelerden megakidslab.com sorumlu değildir. (Kampanya dönemlerinde, teslimat tarihleri değişiklik gösterebilmektedir.)

 

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.