Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

50 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Kırtasiye

Defter, kalem, makas, boya, yapıştırıcı, çanta ve kırtasiye dünyasının renkli daha bir çok çeşidine ulaşabilirsiniz.

Editör Yorumları

Kırtasiye kategorisinde toplam 397 üzeri sonuç bulunuyor.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.

Carioca Baby Teddy Şekilli 6 Renk Crayon Mum Boya

Carioca

48.20 TRY

Editör Yorumu

Sevimli ayıcık şekilli bu mum boyalar 1 yaş ve üzeri küçük çocuklar için özel olarak hazırlanmıştır. Her renk boya farklı bir duygu içerir. Çocukların ilk tutuş ve çizim yapma yeteneklerinin gelişimine destek olan bu boyalar elleri kirletmez ve sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Boyalar parlak renklere sahiptir. Glüten içermez.

Carioca 12'li Yağlı Pastel Boya

Carioca

24.75 TRY

Editör Yorumu

12 farklı renkten oluşan süper yumuşak yağlı pasteldir. Yüksek kapama özelliğine sahiptir. Renkler birbiriyle kolaylıkla karıştırılabilir. 10 mm kalınlığında kalın gövdeye sahiptir. Kağıt, karton ve ahşap yüzeyler üzerinde kullanıldığında mükemmel sonuç verir. Parlak ve ışığa dayanıklı renklere sahiptir.

Carioca Plasty Kurumayan Oyun Hamuru 100 gr 6 Pastel Renk

Carioca

32.00 TRY

Editör Yorumu

Kullanımı kolaydır ve kuruma yapmaz. Defalarca kullanılabilir. Canlı ve karıştırılabilir pastel renklere sahiptir. Glüten içermez.

Carioca Bebek Fırçası Jumbo 2+ Yaş

Carioca

61.25 TRY

Editör Yorumu

24 ay ve üzeri bebekler için özel olarak üretilmiştir. Kolay kavranabilen gövdesi sayesinde henüz fırça kullanamayan küçük çocuklar için ideal bir üründür. Kalın fırçası sayesinde geniş yüzeyleri kolayca boyar.

Carioca Baby Teddy Bebek Süper Yıkanabilir 6'lı Keçeli Kalem

Carioca

70.90 TRY

Editör Yorumu

Bu çok özel keçeli kalemlerin hem yuvarlak uçları hem de kalın gövdeleri 1 yaş ve üzeri küçük çocukların kolayca tutup boyama yapabilmesini sağlamaktadır. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.

Carioca Jumbo Süper Yıkanabilir 24'lü Keçeli Boya Kalemi

Carioca

106.40 TRY

Editör Yorumu

6 mm uca sahip olan jumbo keçeli kalemler, sekizgen formları sayesinde küçük çocukların kolaylıkla tutup boyama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. İçerilerindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içerilerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.

Carioca Joy Süper Yıkanabilir 100'lü Keçeli Boyama Kalemi

Carioca

296.50 TRY

Editör Yorumu

Tam bir metre keçeli kalem – 100 adet. Nokta bloke: içeri itmek mümkün değil Yüksek kaliteli canlı mürekkep, su bazlı Süper yıkanabilir mürekkep – deriden veya kumaştan sadece su ile kolayca çıkarılabilir Kutusundan kesilerek yapılabilen karton bir kalemlik içerir kutunun arka kısmındadır. Çizgi kalınlığı 1-2 mm AB yönetmeliklerine uygundur

Funny Mat-Tavşanlar

Akademi Çocuk

34.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Funny Mat Tavşanlar Ürün Açıklaması Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde yemek yenebilir boyama yapılabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirilebilir, ders çalışılabilir. Funny Mat'ın kendiside aynı zamanda eğlenceli bir aktivite mataryelidir. Funny mat üzerinde desenler, keçeli kalem ve kuru boya ile istenildiği gibi boyanabilir. Funny Mat, suyun altına tutulduğunda ıslak mendille silindiğinde boyalar hemen çıkar ve defalarca farklı renklere boyamak mümkün olur.

Carioca Guaj Boya Süper Yıkanabilir 500 ml Pastel Mor

Carioca

48.20 TRY

Editör Yorumu

Yüksek pigment kalitesi. Yüksek kapatıcılık ve canlı renklere sahiptir. Sulandırıldığında sulu boya özelliği gösterir. Sonsuz renk varyasyonları elde etmek üzere birbirleri ile kolayca karıştırabilirler ve her tür materyal üzerine uygulanabilirler; kağıt, ahşap, polyester vb. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir.

Legami Mutfak Zamanlayıcı – Uğurböceği

Legami

139.90 TRY

Editör Yorumu

Ladybugs mutfak zamanlayıcı ile mutfağınıza biraz renk ve tezahürat ekleyin. Bu fantastik mutfak sayacı plastikten yapılmıştır ve manuel olarak ayarlanır. Zamanlayıcıyı ayarlamak için kadranı saat yönünde 60 dakikaya, daha sonra saat yönünün tersine istenilen saate çevirin. Bu zamanlayıcı, pişirme konusunda değerli bir yardım sağlar ve orijinal bir hediye fikiridir. Pil gerektirmez.