Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

250 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Boya Ürünleri

Parmak boyası mı yoksa sulu boya mı? Belki de kara kalemdir, belki de guaj boya...

Editör Yorumları

Boya Ürünleri kategorisinde toplam 208 üzeri sonuç bulunuyor.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Carioca Baby Teddy Şekilli 6 Renk Crayon Mum Boya

Carioca Baby Teddy Şekilli 6 Renk Crayon Mum Boya

Carioca

73.00 TRY

Editör Yorumu

Sevimli ayıcık şekilli bu mum boyalar 1 yaş ve üzeri küçük çocuklar için özel olarak hazırlanmıştır. Her renk boya farklı bir duygu içerir. Çocukların ilk tutuş ve çizim yapma yeteneklerinin gelişimine destek olan bu boyalar elleri kirletmez ve sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Boyalar parlak renklere sahiptir. Glüten içermez.
Carioca Joy Süper Yıkanabilir 6'lı Keçeli Boya Kalemi

Carioca Joy Süper Yıkanabilir 6'lı Keçeli Boya Kalemi

Carioca

20.50 TRY

Editör Yorumu

2.8 mm kalınlığında uca sahiptir. 3 yaş ve üzeri küçük çocuklar için uygundur. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Carioca Pastel Süper Yıkanabilir 8'li Keçeli Kalem

Carioca Pastel Süper Yıkanabilir 8'li Keçeli Kalem

Carioca

50.00 TRY

Editör Yorumu

1mm den 4.7 ye kadaruç kalınlığı. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Carioca Stamperello Yıkanabilir 6'lı Keçeli Boya Kalemi

Carioca Stamperello Yıkanabilir 6'lı Keçeli Boya Kalemi

Carioca

77.00 TRY

Editör Yorumu

Bir ucu damga bir ucu keçeli kalem özelliğine sahiptir. 6 adet renk ve 6 adet farklı damga deseni mevcuttur. Konik ucu sayesinde 1 mm’den 7 mm’ye kadar uç kalınlığına sahiptir. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun ve suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Carioca Baby Teddy Bebek Süper Yıkanabilir 6'lı Keçeli Kalem

Carioca Baby Teddy Bebek Süper Yıkanabilir 6'lı Keçeli Kalem

Carioca

107.00 TRY

Editör Yorumu

Bu çok özel keçeli kalemlerin hem yuvarlak uçları hem de kalın gövdeleri 1 yaş ve üzeri küçük çocukların kolayca tutup boyama yapabilmesini sağlamaktadır. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Carioca 3 in 1 Jumbo Bebek Ahşap Gövdeli 6'lı Boya Kalemi

Carioca 3 in 1 Jumbo Bebek Ahşap Gövdeli 6'lı Boya Kalemi

Carioca

185.00 TRY

Editör Yorumu

10 mm kalınlığında yumuşak uca sahip üçü bir arada kalemler kuru boya, pastel boya ve sulu boya olarak kullanılabilmektedir. Kalemlerin oldukça büyük boyutlara sahip olması sayesinde 1 yaşındaki bebekler de rahatça ve güvenilir bir şekilde kullanabilirler. Boyalara istendiği takdirde su ve fırça yardımı ile suluboya etkisi verilebilir. Kalemlerin içindeki renkler toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kalemler kutudan çıkan özel kalemtıraş ile kolaylıkla açılabilmektedir. Parlak ve canlı renklere sahiptir.
Carioca 12'li Yağlı Pastel Boya

Carioca 12'li Yağlı Pastel Boya

Carioca

40.00 TRY

Editör Yorumu

12 farklı renkten oluşan süper yumuşak yağlı pasteldir. Yüksek kapama özelliğine sahiptir. Renkler birbiriyle kolaylıkla karıştırılabilir. 10 mm kalınlığında kalın gövdeye sahiptir. Kağıt, karton ve ahşap yüzeyler üzerinde kullanıldığında mükemmel sonuç verir. Parlak ve ışığa dayanıklı renklere sahiptir.
Carioca Mask Up Prenses 3 Renk Yüz Boyası

Carioca Mask Up Prenses 3 Renk Yüz Boyası

Carioca

162.00 TRY

Editör Yorumu

Mor, pembe ve beyaz olmak üzere 3 renk içerir. Parlak ve canlı renkler içerir. Yüz boyaları aynı boya kalemi gibi kullanılabilmektedir. Renkler kolaylıkla birbirine karıştırılabilmektedir. Arkasını çevirerek kolayca yüzünüze uygulayabilirsiniz. Su ve sabun ile kolayca temizlenebilmektedir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Carioca Jumbo Süper Yıkanabilir  24'lü Keçeli Boya Kalemi

Carioca Jumbo Süper Yıkanabilir 24'lü Keçeli Boya Kalemi

Carioca

164.00 TRY

Editör Yorumu

6 mm uca sahip olan jumbo keçeli kalemler, sekizgen formları sayesinde küçük çocukların kolaylıkla tutup boyama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. İçerilerindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içerilerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Carioca Mask Up Yüz Boyası Neon 6 Renk

Carioca Mask Up Yüz Boyası Neon 6 Renk

Carioca

295.00 TRY

Editör Yorumu

Kutu içerisinde 6 adet neon ya da metalik renk seçenekleri mevcuttur. Işık vurunca parlayan renkli yüz boyalarıdır. Parlak ve canlı renkler içerir. Yüz boyaları aynı boya kalemi gibi kullanılabilmektedir. Renkler kolaylıkla birbirine karıştırılabilmektedir. Arkasını çevirerek kolayca yüzünüze uygulayabilirsiniz. Su ve sabun ile kolayca temizlenebilmektedir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.