Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

50 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Defterler

Okul defterlerinin, ajandaların çizgilerini burada takip et

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.

Tükenmez Resim Defteri-2

Akademi Çocuk

99.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk No 2 Tükenmez Resim Defteri Ürün Açıklaması Akademi Çocuk Tükenmez Resim Defteri Tükenmez Resim defteri, çocukların ve yetişkinlerin boyama aktivitelerinde kullanabilecekleri harika bir defter! Keçeli kalem ve kuru boya ile rahatlıkla çalışma yapıp ıslak mendil veya suyun altında yıkanabilir. Bu sayede tekrar tekrar kullanılabilir bir defterdir. Yaş: 3 Yaş ve Üzeri.

Gıpta Easy Notes Defter Kareli Spiralli Sert Kapak 120 Yaprak

Gıpta

59.00 TRY

Editör Yorumu

Gıpta Easy Notes Defter Kareli Spiralli Sert Kapak 120 Yaprak 17x24 cm 120 Sayfa Kareli

Funny Mat-Mini Set Şehrin Kedileri

Akademi Çocuk

99.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Funny Mat Şehrin Kedileri Kalemli Mini Set Ürün Açıklaması Funny Mat Mini Set- Şehrin Kedileri Set, çocukların yakın çevrelerine karşı farkındalık geliştirmelerini hedefliyor. Çocuklar, set içindeki görsellere yerleştirilmiş kedileri bulacak, boyayacak ve çok eğlenecekler. Yaşadığımız şehirleri başka hangi canlılarla paylaşıyoruz? Onlar nerelerdeler? İsterse başka hayvanlarda ekleyecek görsellere. Belki daha önce bakmadığı şekilde bakacak çocuklar sokaklara. Kedilere ve diğer tüm canlılara... Funny Mat Mini Set, çocukların bilişsel, sosyal ve sanatsal becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Yaratıcı düşünme gücüne destek olur. Ayrıca ince motor gelişimlerini hızlandırır. Eğlenceli, eğitici ve sanatsal ögeler içerir. Set içerisinde 6 farklı yıkanabilir sayfa yer alır. İlk sayfa yaratıcı etkinlikler için boş olarak hazırlanmıştır. Çocuk bu sayfayı istediği gibi yazar, çizer ve boyar. Diğer 5 sayfa ise aktivite ile uyumlu çizimlerden oluşur. Çocuk düşünür, eklemeler yapar, boyar, yazar, çizer. Funny Mat Mini Set su bazlı keçeli kalem ile kullanılır ve su ile kolayca yıkanır ya da ıslak mendil ile silinir. İstenirse yumuşak kuru boya kalemleri ile de kullanılabilir ve silgi ile silinebilir. Böylece defalarca kullanmak mümkün olur. Evde, okulda, tatilde, seyahatlerde rahatça kullanabilecek boyutlarda hazırlanmıştır. Yaratıcı, eğitici ve eğlencelidir. Set ile birlikte, 6 adet su bazlı keçeli kalem özel çantasında hediyedir.

Gıpta Jungle Out Defter Çizgili Spiralli Sert Kapak 100 Yaprak

Gıpta

59.00 TRY

Editör Yorumu

Gıpta Jungle Out Spiralli Sert Kapak 17x24 100 Yaprak Çizgili Defter 17x24 cm 100 Sayfa Çizgili

Funny Mat-Mini Set Ünlü Resimler Minik Ressamlar (Kalemli Set)

Akademi Çocuk

99.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Funny Mat Ünlü Resimler Minik Ressamlar Kalemli Mini Set Ürün Açıklaması Funny Mat Mini Set- Ünlü Resimler - Minik Ressamlar Set, çocukları resim sanatı ve dünyanın en önemli ressamları ile tanıştırıyor. Set içerisinde 5 ünlü resmin renklendirilmemiş hali vardır. Çocuklar bu ünlü resimleri kendi yaratıcılıkları ile yeniden renklendiriyor ve istedikleri eklemeleri yapıyorlar. Çocukların yaratıcılıklarına inanamayacaksınız! Funny Mat Mini Set, çocukların bilişsel, sosyal ve sanatsal becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Yaratıcı düşünme gücüne destek olur. Ayrıca ince motor gelişimlerini hızlandırır. Eğlenceli, eğitici ve sanatsal ögeler içerir. Set içerisinde 6 farklı yıkanabilir sayfa yer alır. İlk sayfa yaratıcı etkinlikler için boş olarak hazırlanmıştır. Çocuk bu sayfayı istediği gibi yazar, çizer ve boyar. Diğer 5 sayfa ise aktivite ile uyumlu çizimlerden oluşur. Çocuk düşünür, eklemeler yapar, boyar, yazar, çizer. Funny Mat Mini Set su bazlı keçeli kalem ile kullanılır ve su ile kolayca yıkanır ya da ıslak mendil ile silinir. İstenirse yumuşak kuru boya kalemleri ile de kullanılabilir ve silgi ile silinebilir. Böylece defalarca kullanmak mümkün olur. Evde, okulda, tatilde, seyahatlerde rahatça kullanabilecek boyutlarda hazırlanmıştır. Yaratıcı, eğitici ve eğlencelidir.