Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

Kasım Ayı Boyunca Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Diğer

Kırtasiye dünyasının yapıştırma, kesme ürünleri, post it çeşitleri, simleri, makasları hepsi burada

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Funny Mat-Tavşanlar

Funny Mat-Tavşanlar

Akademi Çocuk

34.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Funny Mat Tavşanlar Ürün Açıklaması Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde yemek yenebilir boyama yapılabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirilebilir, ders çalışılabilir. Funny Mat'ın kendiside aynı zamanda eğlenceli bir aktivite mataryelidir. Funny mat üzerinde desenler, keçeli kalem ve kuru boya ile istenildiği gibi boyanabilir. Funny Mat, suyun altına tutulduğunda ıslak mendille silindiğinde boyalar hemen çıkar ve defalarca farklı renklere boyamak mümkün olur.
Funny Mat - Evcıl Hayvanlar

Funny Mat - Evcıl Hayvanlar

Akademi Çocuk

34.90 TRY

Editör Yorumu

EVCİL HAYVANLAR / 33,5 x 48 cm Ürün Özellikleri Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz. Funny Mat’in kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı keçeli kalem ile Funny Mat üzerindeki desenleri istediğiniz gibi boyayıp renklendirebilirisiniz. Funny Mat ‘i suyun altına tuttuğunuzda boyalar hemen çıkacak ve defalarca farklı renklere boyamanız mümkün olacak. Funny Mat ile eğlence şimdi başlıyor! Kullanım Önerileri: Funny Mat kirlendiğinde yıkanabilir ya da kolayca silinebilir. Sıcak maddeler ile temas ettirilmez. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Funny Mat, PP den üretilmiştir ve çocuk kullanımına uygundur.
XOXO - Unicorn Ruj Silgi

XOXO - Unicorn Ruj Silgi

Legami

39.90 TRY

Editör Yorumu

Legami Unicorn XOXO Kokulu Silgi ile kalem kutunuzu canlandırın. Sevimli bir tasarıma sahip bir ruj şeklindeki bu sevimli ve benzersiz silgi, okulunuza, ofisinize ve ev işlerinize eğlence getirecek. Eğlenceli formları ve cesur tasarımları ile Legami silgiler koleksiyonluk ürünlerdir. Neden hepsini şimdi toplamaya başlamıyorsunuz?
XOXO - Panda Ruj Silgi

XOXO - Panda Ruj Silgi

Legami

39.90 TRY

Editör Yorumu

Legami Panda XOXO Kokulu Silgi ile kalem kutunuzu canlandırın. Sevimli bir tasarıma sahip bir ruj şeklindeki bu sevimli ve benzersiz silgi, okulunuza, ofisinize ve ev işlerinize eğlence getirecek. Eğlenceli formları ve cesur tasarımları ile Legami silgiler koleksiyonluk ürünlerdir. Neden hepsini şimdi toplamaya başlamıyorsunuz?