Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Diğer

Kırtasiye dünyasının yapıştırma, kesme ürünleri, post it çeşitleri, simleri, makasları hepsi burada

Editör Yorumları

TÜKENDİ
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Funny Mat-Tavşanlar

Funny Mat-Tavşanlar

Akademi Çocuk

39.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Funny Mat Tavşanlar Ürün Açıklaması Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde yemek yenebilir boyama yapılabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirilebilir, ders çalışılabilir. Funny Mat'ın kendiside aynı zamanda eğlenceli bir aktivite mataryelidir. Funny mat üzerinde desenler, keçeli kalem ve kuru boya ile istenildiği gibi boyanabilir. Funny Mat, suyun altına tutulduğunda ıslak mendille silindiğinde boyalar hemen çıkar ve defalarca farklı renklere boyamak mümkün olur.
Funny Mat - Evcıl Hayvanlar

Funny Mat - Evcıl Hayvanlar

Akademi Çocuk

39.90 TRY

Editör Yorumu

EVCİL HAYVANLAR / 33,5 x 48 cm Ürün Özellikleri Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz. Funny Mat’in kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı keçeli kalem ile Funny Mat üzerindeki desenleri istediğiniz gibi boyayıp renklendirebilirisiniz. Funny Mat ‘i suyun altına tuttuğunuzda boyalar hemen çıkacak ve defalarca farklı renklere boyamanız mümkün olacak. Funny Mat ile eğlence şimdi başlıyor! Kullanım Önerileri: Funny Mat kirlendiğinde yıkanabilir ya da kolayca silinebilir. Sıcak maddeler ile temas ettirilmez. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Funny Mat, PP den üretilmiştir ve çocuk kullanımına uygundur.
Gezi Günlüğüm

Gezi Günlüğüm

Akademi Çocuk

129.00 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Travel Journal Gezi Günlüğüm Ürün Açıklaması Akademi Çocuk Gezi Günlüğüm Çocukların yurtdışı seyahatleri, gezileri veya müze ziyaretlerinde önceden hazırlık yapıp ihtiyaç listelerini oluşturacakları, günlük olarak notlarını tutup stickerlar ile kişiselleştirebilecekleri harika bir günlük! Fotoğraf albümü, kartpostal gönderebilecekleri ve gezilerinden hatıraları cep bölümünde saklayabilecekleri eğlenceli bir gezi günlüğüdür. Seyahatlerini kitaplıklarında dosyalayıp anılarına her zaman ulaşabilecekleri çok farklı bir üründür. Ebat: 21 x 23 cm. Yaş: 3 Yaş ve Üzeri
Tükenmez Resim Defteri (Küçük Boy)

Tükenmez Resim Defteri (Küçük Boy)

Akademi Çocuk

84.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Tükenmez Resim Defteri Ürün Açıklaması Akademi Çocuk Tükenmez Resim Defteri Tükenmez Resim defteri, çocukların ve yetişkinlerin boyama aktivitelerinde kullanabilecekleri harika bir defter! Keçeli kalem ve kuru boya ile rahatlıkla çalışma yapıp ıslak mendil veya suyun altında yıkanabilir. Bu sayede tekrar tekrar kullanılabilir bir defterdir. Yaş: 3 Yaş ve Üzeri.
Funny Mat - Uzay

Funny Mat - Uzay

Akademi Çocuk

39.90 TRY

Editör Yorumu

UZAY / 48 x 33,5 cm Ürün Özellikleri Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz. Funny Mat’in kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı keçeli kalem ile Funny Mat üzerindeki desenleri istediğiniz gibi boyayıp renklendirebilirisiniz. Funny Mat ‘i suyun altına tuttuğunuzda boyalar hemen çıkacak ve defalarca farklı renklere boyamanız mümkün olacak. Funny Mat ile eğlence şimdi başlıyor! Kullanım Önerileri: Funny Mat kirlendiğinde yıkanabilir ya da kolayca silinebilir. Sıcak maddeler ile temas ettirilmez. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Funny Mat, PP den üretilmiştir ve çocuk kullanımına uygundur.
Funny Mat-Türkçe Alfabe

Funny Mat-Türkçe Alfabe

Akademi Çocuk

39.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk Türkçe Alfabe Funny Mat Ürün Açıklaması Akademi Çocuk Funny Mat Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde yemek yenebilir boyama yapılabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirilebilir, ders çalışılabilir. Funny Mat'ın kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir aktivite materyalidir. Üzerindeki desenler, keçeli kalem ve kuru boya ile istenildiği gibi boyanabilir. Suyun altına tutulduğunda veya ıslak mendille silindiğinde boyalar hemen çıkar ve defalarca farklı renklere boyamak mümkün olur.
Funny Mat-İngilizce Alfabe

Funny Mat-İngilizce Alfabe

Akademi Çocuk

39.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk İngilizce Alfabe Funny Mat Ürün Açıklaması Akademi Çocuk Funny Mat Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde yemek yenebilir boyama yapılabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirilebilir, ders çalışılabilir. Funny Mat'ın kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir aktivite materyalidir. Üzerindeki desenler, keçeli kalem ve kuru boya ile istenildiği gibi boyanabilir. Suyun altına tutulduğunda veya ıslak mendille silindiğinde boyalar hemen çıkar ve defalarca farklı renklere boyamak mümkün olur.
Tükenmez Not Defteri 4 - Ressam Kediler (Küçük Boy)

Tükenmez Not Defteri 4 - Ressam Kediler (Küçük Boy)

Akademi Çocuk

49.90 TRY

Editör Yorumu

Akademi Çocuk No 4 Ressam Kediler Tükenmez Not Defteri Ürün Açıklaması Akademi Çocuk Tükenmez Not Defteri Tükenmez Not defterleri, çocukların ve yetişkinlerin boyama aktivitelerinde kullanabilecekleri harika bir defter! Keçeli kalem ve kuru boya ile rahatlıkla çalışma yapıp ıslak mendil veya suyun altında yıkanabilir. Bu sayede tekrar tekrar kullanılabilir bir defterdir. Yaş: 3 Yaş ve Üzeri.
Funny Mat - İş Makineleri

Funny Mat - İş Makineleri

Akademi Çocuk

39.90 TRY

Editör Yorumu

İŞ MAKİNELERİ / 33,5 x 48 cm Ürün Özellikleri Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz. Funny Mat’in kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı keçeli kalem ile Funny Mat üzerindeki desenleri istediğiniz gibi boyayıp renklendirebilirisiniz. Funny Mat ‘i suyun altına tuttuğunuzda boyalar hemen çıkacak ve defalarca farklı renklere boyamanız mümkün olacak. Funny Mat ile eğlence şimdi başlıyor! Kullanım Önerileri: Funny Mat kirlendiğinde yıkanabilir ya da kolayca silinebilir. Sıcak maddeler ile temas ettirilmez. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Funny Mat, PP den üretilmiştir ve çocuk kullanımına uygundur.