Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Read More...

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Yerli

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Süper Patates - 3: Kaçak Bezelye'nin Dönüşü

Süper Patates - 3: Kaçak Bezelye'nin Dönüşü

Sue Hendra

69.50 TRY

Editör Yorumu

Dikkat! Dikkat! Süpermarkette süper bir spor turnuvası sizleri bekliyor! Süper Patates'in düzenlediği spor turnuvasının davetsiz bir misafiri var: Bela açmaya bayılan, yaramaz mı yaramaz, küçük, yeşil bir misafir... Kaçak Bezelye! Kaçak Bezelye'den sonsuza kadar kurtulduğumuzu mu sanmıştınız? Yanıldınız! Kaçak Bezelye, bir kez daha dondurucudan firar ediyor. Ve bu sefer süpermarketi birbirine katmaya kararlı! Peki, Kaçak Bezelye'yi kim durduracak? Tabii ki Süper Patates! Mağdur sebze ve meyvelerin kurtarıcısı!

Oyunlu Kitaplar Denizde

Oyunlu Kitaplar Denizde

Jo Lodge

109.50 TRY

Editör Yorumu

Dalgıç Mimi ile birlikte gizli hazineyiaramaya ne dersin? Bu haraketlikitapta, sayfalardaki oklarıkaydırararak hareket ettir, gizlihazinenin yerini bul!
Bul Beni Ormanda Saklambaç

Bul Beni Ormanda Saklambaç

Serap Armutlu Acar

55.00 TRY

Editör Yorumu

Saklambaç temalı flip-flap kitabımızda sevimli orman hayvanları saklambaç oyuyor. Her sayfada açılan flip-flap arkasından sobe olan hayvanı gören çocuk hem merak ediyor hem de keşfederek öğreniyor. Eğlencesi yüksek bir kitap serisi.
Çocuk, Köstebek, Tilki ve At

Çocuk, Köstebek, Tilki ve At

Charlie Mackesy

160.00 TRY

Editör Yorumu

“Yaşamam Gereken Dünya Burası Ama Keşke Orada Yaşasam Dediğim Dünya, Mackesy’nin Yarattığı Dünya.” –Elizabeth Gilbert “Sevgi, Dostluk Ve İyi Kalplilik – Bu Kitap Evrensel Bir Dil Konuşuyor.” –Bear Grylls “Harika Bir Sanat Eseri Ve İnsan Kalbine Açılan Harika Bir Pencere.” –Richard Curtis “Açıkcası Dünyanın Şu Anda Charlie’nin Yapıtına İhtiyacı Var.” –Miranda Hart
Benekli ve Çizgili Bir Mızıkçılık Hikayesi

Benekli ve Çizgili Bir Mızıkçılık Hikayesi

Sue Hendra

69.50 TRY

Editör Yorumu

Tanıştırayım: Uysal Böcek Çizgili ve Mızıkçı Böcek Benekli! Benekli ve Çizgili çok iyi arkadaşlardı. Her gün birlikte oyunlar oynar,asla birbirlerinden ayrılmazlardı. Ta ki... Bir gün voleybol oynarken, top duvardaki delikten dışarı kaçtı. Mızıkçı benekli, topu almak istemeyince işler karıştı. Tam o sırada, nereden geldiği belli olmayan koca bir kürek, Çizgili'yi üzerinde durduğu toprakla birlikte alıp götürdü! Çizgili, gözlerini açtığında, kendini metrelerce yüksekte, bir pencere kenarında buldu. Şimdi ne olacaktı? Çizgili nasıl kurtulacaktı?

Süper Patates 7 - Süper Köpüklü Bir Macera

Süper Patates 7 - Süper Köpüklü Bir Macera

Sue Hendra

78.00 TRY

Editör Yorumu

Süpermarkette sıradan bir pazar akşamıydı. Sebzeve meyvecikler haftalık olağan köpük banyolarını yapıyorlardı. O sırada, küçük, yeşil biri İnatçıKöpükler ve Aşırı Baloncuk şişeleriniküveteboca etti ve köpükler tüm süpermarketi kapladı! Süper Patates ve dostları şimdi ne yapacaklardı?Süpermarketi nasıl kurtaracaklardı?
Süper Patates ve Kaçak Bezelye

Süper Patates ve Kaçak Bezelye

Sue Hendra

78.00 TRY

Editör Yorumu

Bir gece vakti, süpermarkette çıt çıkmazken, tuhaf bir şey oldu. Şangır şungur, çat pat! Dondurucudan bir şey hızla dışarı kaçtı. Küçük, yuvarlak ve yeşil bir şey. Bela açmaya bayılan, yaramaz mı yaramaz bir şey. Çok geçmeden... Havuç, "Imdaat!" diye bağırmaya başladı. "Biri beni buraya yapıştırdı!" "Olamaz!" diye bağırdı brokoli, "Biri yüzümü boyamış!" "Ihhmmmm!" diye sesler çıkardı çaresiz salatalık. Tüm bunları kim yapmıştı? Bu zavallı sebzeleri kim kurtaracaktı? Süper Patates! Sebzelerin Kurtarıcısı!
Büyük Sorular Kitabım

Büyük Sorular Kitabım

Sandra Lebrun et Loïc Audrain

90.00 TRY

Editör Yorumu

Resimli sorular, resimli yanıtlar! “Büyük Sorular Kitabım”, 8 konuya ayrılmış resimli sorular ve bunların resimli yanıtlarıyla, okuma serüveninde emeklemeye başlayan meraklılara hem bilgilenecekleri hem eğlenecekleri rengarenk görsel bir şölen sunuyor. Sorulara ve yanıtlarına eşlik eden 150’yi aşkın sevimli resim miniklerin çevresindeki kimi nesneleri hem tanımasına hem de adlandırmasına yardım edecek…
Bir Kavanoz Mutluluk

Bir Kavanoz Mutluluk

Davide Cali

99.00 TRY

Editör Yorumu

​Mutluluk kavramını bir arzu nesnesine dönüştürüp, küçük, büyük ve aile boyu kavanozlarda satışa sunan Bay Güvercin'in, ormanın sakinleriyle kurduğu alışveriş ilişkisini konu edinen bu sevimli öykü; değişik türdeki kuşlara ev sahipliği yapmanın yanı sırasatır aralarında basit hesaplama ve matematiksel tanımlara da yer veriyor.
Daha Fazla Kumkurdu

Daha Fazla Kumkurdu

Asa Lind

55.00 TRY

Editör Yorumu

“Annem ve babam bugün kitap okuyorlar,” dedi Zackarina. “Oturuyor da oturuyor; okuyor da okuyorlar.” Kumkurdu başını kaldırdı. Kulaklarını dikti. “Öyle mi?” dedi. “Kitap mı okuyorlar?” “Evet,” dedi Zackarina. Kumkurdu çok ilgilenmişti. Evde ne tür kitaplar olduğunuöğrenmek istedi. Kalın mı yoksa ince miydiler? Ne renktiler?Nasıl koktuklarını da merak etmişti. Nasıl ses çıkarıyorlardı; örneğin üzerlerine vurulduğundaya da yaprakları karıştırılırken? Zackarina ile altın parıltılı Kumkurdu'nun dostlukları sürüyor… Bu hikayeler dizisinde neler yok ki:Aşk, anılar, ölüm, gerçek… Hatta sivrisinekler ve minik bir fare!Kumkurdu'yla vakit geçirmek her zamanki gibi çok zevkli!