Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Aktivite Kitapları

Keyifli desenlerle boyamalar, düşünceyi zorlayan bulmacalar, göz dikkatini ve algısını değiştiren optik yanılsamalarla vakit geçirmeyi daha eğlenceli hale getiren materyalleri kapsar.

Editör Yorumları

Aktivite Kitapları kategorisinde toplam 59 üzeri sonuç bulunuyor.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Güvercin Bu Etkinlik Kitabını Bitirmesin

Güvercin Bu Etkinlik Kitabını Bitirmesin

Mo Willems

154.50 TRY

Editör Yorumu

Güvercin bu etkinlik kitabını bir an önce okuyup bitirmek istiyor ama Yavru Ördek karşısına bir sürü oyun çıkarıyor ve kitaba senin de dahil olmanı istiyor. Yazmaya, boyamaya, çizmeye, resmetmeye, kuklalar yapmaya, hatta bir havaalanı inşa etmeye hazır mısın?
Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?

Ralf Butschkow

36.00 TRY

Editör Yorumu

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle? Tüm yanlışlıkları kim bulacak? Defne o gün odasını topluyordu. Eline aldığı bayrakla birden geçirdiği mevsimleri hatırladı. Ancak hatırladıkça şaşkınlığı arttı. Dalgıç kıyafetiyle güneşlenmek normal miydi? Dağda asansörün ne işi vardı? Havuçlar neden dev gibiydi? Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından kontrol edebilirler. Çözüm sayfaları kitabın sonunda!
Gerçekten Böyle mi Oldu?

Gerçekten Böyle mi Oldu?

Ralf Butschkow

36.00 TRY

Editör Yorumu

Tüm yanlışlıkları kim bulacak? Defne, dedesinin çatı katında kitap okurken zaman yolculuğuna çıktı. Dinozor hiç ayakkabı giyer mi? Taş Devri’nde matkabın işi ne? Vikingler kahvaltıda mısır gevreği mi yiyor? Korsanlar neden bu kadar komik? Belli ki bu zaman yolculuğunda ters giden bir şeyler var! Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından kontrol edebilirler. Çözüm sayfaları kitabın sonunda!
Eğlenceli Çıkartmalarla İlginç Kıyafetler

Eğlenceli Çıkartmalarla İlginç Kıyafetler

Ruth Brocklehurst

32.00 TRY

Editör Yorumu

Etkileyici resimler ve fotoğraflarla renklendirilmiş bu ilginç kitap, modanın ışıltılı tarihini sürükleyici bir dille anlatıyor. Romalıların dökümlü togalarından Elizabeth Dönemi’nin dantel yakalarına, Caz Çağı’nın parıltılı kıyafetlerinden Hollywood’un gösterişli stillerine kadar modanın bütün adımlarını ayrıntılarıyla inceleyebilir, trendleri kimlerin belirlediğini öğrenebilirsiniz. Çıkartmaları kullanarak tasarım dünyasına adım atın ve moda tarihine eğlenceli bir yolculuk yapın.
Arkadaşım Elif – Temel Çarpma İşlemleri

Arkadaşım Elif – Temel Çarpma İşlemleri

Hanna Sörensen

28.00 TRY

Editör Yorumu

Çocuklar bu kitapla çarpım tablosunu eğlenerek öğrenecekler. Öğretici alıştırmalar Çarpım tablosu kartları Çarpma işlemlerini pekiştirecek alıştırmalar Kavrama yeteneğini geliştirme
Çıkartmalarla Kolay Matematik 7 – 8 Yaş

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7 – 8 Yaş

Jo Chambers

40.00 TRY

Editör Yorumu

Çıkartmalarla Kolay Matematik çocukların temel matematik becerilerini geliştirmek için mükemmel alıştırma kitabıdır. Anlaşılması kolay ve ilgi çekici alıştırmalar ve aktiviteler Rahatça izlenebilen yönergeler Matematik müfredatına uygun Eğlenceli çıkartmalar ve ailelere rehberlik edecek kısa öneriler, kitabın çok daha verimli kullanılmasını sağlar. Çocuğunuz kitaptaki alıştırmaları tamamladıkça, kendine güveni artacak ve gerçek başarı duygusunu tanımaya başlayacaktır.
Arkadaşım Çağlar – Çarpma Öğreniyorum

Arkadaşım Çağlar – Çarpma Öğreniyorum

Brigitte Paul

28.00 TRY

Editör Yorumu

Çağlar ve en yakın arkadaşı Pelin’le birlikte çarpmayı öğrenmek ister misin? Sayfalarda ilerleyip eğlenceli alıştırmaları çözdükçe, bir sayıyı yediyle veya dokuzla çarpmak bile senin için çok kolay olacak. Bu kitap çarpma işlemlerini yeni öğrenen çocuklara yardımcı olacak çalışmalar içermektedir.
Kübist Portreler- Çıkartmalı Kolaj Oyunu

Kübist Portreler- Çıkartmalı Kolaj Oyunu

160.00 TRY

Editör Yorumu

Bu zarfın içindeki portrelere ister kendin çiz-kes-yapıştır,istersen zarftaki çıkartmalarıkullan ve kendi kübist portreni yarat.

Sanat Aktivite Setleri 1- Picasso

Sanat Aktivite Setleri 1- Picasso

520.00 TRY

Editör Yorumu

Bu Oyun Niçin Geliştirildi? Hisleri Harika Sanat Aktivite Setleri, çocukların,sanatçıların yaşam hikayelerinden ilham alarak, sanatın terapötik gücü ve anlatının büyüsü ile kendi "hisleri harika" deneyimlerini yaratmaları için tasarlanmıştır. Farklı öğrenme yöntemleri ve çocukların "oyunla öğrenme" hakları gözetilerek hazırlanan Hisleri Harika Sanat Aktivite Setleri ile çocuklar,hikaye anlatımıyla sanatçının yaşam hikayesinden esinlenerek, sanat eserlerini anlayıp, kendi perspektiflerinden yorumlayabilir, eleştirel düşünce yöntemlerini geliştirebilir ve kendi sanatsal çalışmalarını üretebilirler.

Eğlenceli Çıkartmalarla Oyuncak Saray

Eğlenceli Çıkartmalarla Oyuncak Saray

Struan Reid

32.00 TRY

Editör Yorumu

200'den fazla çıkartmayla, oyuncak sarayda eğlenceli bir gezi seni bekliyor. Oyuncak sarayı istediğin gibi dekore edebilir, sadece müzelerde görebileceğin antikaları yakından inceleyebilirsin. Bu kocaman sarayda eşyaları, resimleri, oyuncakları ve kıyafetleri yerleştirirken çok eğleneceksin.