Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

50 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Aktivite Kitapları

Keyifli desenlerle boyamalar, düşünceyi zorlayan bulmacalar, göz dikkatini ve algısını değiştiren optik yanılsamalarla vakit geçirmeyi daha eğlenceli hale getiren materyalleri kapsar.

Editör Yorumları

Aktivite Kitapları kategorisinde toplam 57 üzeri sonuç bulunuyor.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?

Ralf Butschkow

26.00 TRY 19.50 TRY

Editör Yorumu

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle? Tüm yanlışlıkları kim bulacak? Defne o gün odasını topluyordu. Eline aldığı bayrakla birden geçirdiği mevsimleri hatırladı. Ancak hatırladıkça şaşkınlığı arttı. Dalgıç kıyafetiyle güneşlenmek normal miydi? Dağda asansörün ne işi vardı? Havuçlar neden dev gibiydi? Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından kontrol edebilirler. Çözüm sayfaları kitabın sonunda!

Gerçekten Böyle mi Oldu?

Ralf Butschkow

26.00 TRY 19.50 TRY

Editör Yorumu

Tüm yanlışlıkları kim bulacak? Defne, dedesinin çatı katında kitap okurken zaman yolculuğuna çıktı. Dinozor hiç ayakkabı giyer mi? Taş Devri’nde matkabın işi ne? Vikingler kahvaltıda mısır gevreği mi yiyor? Korsanlar neden bu kadar komik? Belli ki bu zaman yolculuğunda ters giden bir şeyler var! Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından kontrol edebilirler. Çözüm sayfaları kitabın sonunda!

Eğlenceli Çıkartmalarla İlginç Kıyafetler

Ruth Brocklehurst

32.00 TRY 24.00 TRY

Editör Yorumu

Etkileyici resimler ve fotoğraflarla renklendirilmiş bu ilginç kitap, modanın ışıltılı tarihini sürükleyici bir dille anlatıyor. Romalıların dökümlü togalarından Elizabeth Dönemi’nin dantel yakalarına, Caz Çağı’nın parıltılı kıyafetlerinden Hollywood’un gösterişli stillerine kadar modanın bütün adımlarını ayrıntılarıyla inceleyebilir, trendleri kimlerin belirlediğini öğrenebilirsiniz. Çıkartmaları kullanarak tasarım dünyasına adım atın ve moda tarihine eğlenceli bir yolculuk yapın.

Arkadaşım Elif – Temel Çarpma İşlemleri

Hanna Sörensen

20.00 TRY 15.00 TRY

Editör Yorumu

Çocuklar bu kitapla çarpım tablosunu eğlenerek öğrenecekler. Öğretici alıştırmalar Çarpım tablosu kartları Çarpma işlemlerini pekiştirecek alıştırmalar Kavrama yeteneğini geliştirme

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7 – 8 Yaş

Jo Chambers

24.00 TRY 18.00 TRY

Editör Yorumu

Çıkartmalarla Kolay Matematik çocukların temel matematik becerilerini geliştirmek için mükemmel alıştırma kitabıdır. Anlaşılması kolay ve ilgi çekici alıştırmalar ve aktiviteler Rahatça izlenebilen yönergeler Matematik müfredatına uygun Eğlenceli çıkartmalar ve ailelere rehberlik edecek kısa öneriler, kitabın çok daha verimli kullanılmasını sağlar. Çocuğunuz kitaptaki alıştırmaları tamamladıkça, kendine güveni artacak ve gerçek başarı duygusunu tanımaya başlayacaktır.

Arkadaşım Çağlar – Çarpma Öğreniyorum

Brigitte Paul

20.00 TRY 15.00 TRY

Editör Yorumu

Çağlar ve en yakın arkadaşı Pelin’le birlikte çarpmayı öğrenmek ister misin? Sayfalarda ilerleyip eğlenceli alıştırmaları çözdükçe, bir sayıyı yediyle veya dokuzla çarpmak bile senin için çok kolay olacak. Bu kitap çarpma işlemlerini yeni öğrenen çocuklara yardımcı olacak çalışmalar içermektedir.

Eğlenceli Çıkartmalarla Oyuncak Saray

Struan Reid

32.00 TRY 24.00 TRY

Editör Yorumu

200'den fazla çıkartmayla, oyuncak sarayda eğlenceli bir gezi seni bekliyor. Oyuncak sarayı istediğin gibi dekore edebilir, sadece müzelerde görebileceğin antikaları yakından inceleyebilirsin. Bu kocaman sarayda eşyaları, resimleri, oyuncakları ve kıyafetleri yerleştirirken çok eğleneceksin.

Eğlenceli Çıkartmalarla Eski Mısır

Lob Llody Jones

40.00 TRY 30.00 TRY

Editör Yorumu

Etkileyici resimler ve fotoğraflarla renklendirilmiş bu kitap, Eski Mısır’ın şaşırtıcı tarihini sürükleyici bir dille anlatıyor. Muhteşem piramitlerden hazinelerle dolu mezar odalarına, Nil kıyısındaki günlük yaşamın eğlencelerinden saraylardaki ışıltılı şölenlere kadar Eski Mısır’ın ilginç yönlerini ayrıntılarıyla inceleyebilir; tarihte iz bırakmış insanları tanıyabilirsiniz. 120’den fazla çıkartmayla Eski Mısır tarihine eğlenceli bir yolculuk yapın

Eğlen Öğren Ice Cream 8-9 Yaş

Kolektif

120.00 TRY 90.00 TRY

Editör Yorumu

Türkçe, matematik, kelime bilgisi, dünyayı keşfedelim, yabancı dil,eğlenceli sorular, bilmeceler, bulmacalar... Birbirinden farklı 360 soruyu cevaplamaya hazır mısın? Değerli Ebeveynler, Çocuğunuzun zeka ve dikkat gelişimini artırmaya yardımcı olan, çocuğunuza bilgi dünyasınınkapılarını aralayan, onun temel öğrenme becerilerini geliştiren, resimli 360 soru ve cevaptanoluşan Eğlen Öğren oyun kitabı ile tanışın. Evde, okulda, yolculukta, tatilde, her yerde ve herzaman, çocuğunuzun sizlerle, arkadaşlarıyla veya kendi başına kolayca, sıkılmadan, eğlenerekyeni bilgiler öğrenmesine ve gelişimine tanık olun. Çocuğunuz hem eğlensin, hem öğrensin.Öğrenmek bir çocuk oyunudur.

Eğlen Öğren Ice Cream 7-8 Yaş

Kolektif

120.00 TRY 90.00 TRY

Editör Yorumu

Türkçe, matematik, kelime bilgisi, dünyayı keşfedelim, yabancı dil,eğlenceli sorular, bilmeceler, bulmacalar... Birbirinden farklı 360 soruyu cevaplamaya hazır mısın? Değerli Ebeveynler, Çocuğunuzun zeka ve dikkat gelişimini artırmaya yardımcı olan, çocuğunuza bilgi dünyasınınkapılarını aralayan, onun temel öğrenme becerilerini geliştiren, resimli 360 soru ve cevaptanoluşan Eğlen Öğren kitabı ile tanışın. Evde, okulda, yolculukta, tatilde, her yerde ve herzaman,çocuğunuzun sizlerle, arkadaşlarıyla veya kendi başına kolayca, sıkılmadan, eğlenerekyeni bilgiler öğrenmesine ve gelişimine tanık olun.Çocuğunuz hem eğlensin, hem öğrensin.Öğrenmek bir çocuk oyunudur.