Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Güneşi Yakalayan Çivi

Güneşi Yakalayan Çivi

Işıl Mumcu

79.00 TRY

Editör Yorumu

Yamuk ve işe yaramaz bir çivinin karanlık bir bodrumdan Galata Kulesi’ne uzanan cesur yolculuğu…
Ah Nerelere Gideceksin Bir Bilsen!

Ah Nerelere Gideceksin Bir Bilsen!

Dr. Seuss

98.50 TRY

Editör Yorumu

Hayatın hepimiz için hazırladığı maceralara eğlenceli bir pencereden bakan bu kitapta Dr. Seuss bizleri yaşamın hem keyifli ve başarılı anlarında, hem de başarısız ve zorlu dönemlerinde heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Birbirinden komik öyküler, çılgın karakterler ve eğlenceli resimleri birleştiren Dr. Seuss, kendine özgü uyak, ritim ve tekrar yöntemleriyle, okumayı her yaş ve yetenekte çocuklar için kolaylaştırıyor. Dr. Seuss ile Okumak Eğlencedir! Arkası sarı kitaplar! Okumayı sökmüş çocuklar için ideal! Yüksek sesle okuyup alıştırma yapması da çok eğlenceli. Üstelik bunlar, küçük çocuklara uyku öncesinde okumak için de harika hikâyeler.
Ne İstersen Makinesi

Ne İstersen Makinesi

Tuğçe Büyükuğurlu

55.00 TRY

Editör Yorumu

Her yaz sahil kasabasında bir araya gelen Zeynep, Tan, Nil ve Berk’i bu yaz bir sürpriz bekliyor: karavanıyla kasabaya yerleşen, sürekli kitap okuyan ve çocuklarla meraklı konuşmalar yapan Leyla Teyze. Leyla Teyze tanıdıkları kimselere benzemiyor. Kafasında hep çok acayip sorular var. Karavanın önünde Leyla Teyze’nin anlattığı hikâyeleri dört gözle bekleyen arkadaşlar, bu sefer “Ne İstersen Makinesi” ile tanışıyor. Peki, süperdüper bilim insanlarının bu acayip buluşu ne işe yarıyor? Ne İstersen Makinesi’ne girmek güzel olur muydu acaba? Bu düşüncenin peşine düşen küçük filozoflar bazen deneylerin sadece laboratuvarda deney tüpleriyle değil, düşüncelerle de yapılabileceğini öğreniyorlar. “Düşünce Deneyleri” serisi çok soran, çok düşünen, hep merak edenler için.
Çöl Prensi ve Buz

Çöl Prensi ve Buz

Tuğçe Büyükuğurlu

55.00 TRY

Editör Yorumu

Yazın en sıcak günleri… Zeynep, Tan, Nil ve Berk sıcaktan hiçbir şey yapamıyor. Fakat günlerini daha keyifli geçirmeleri için Leyla Teyze’nin onlara bir sürprizi var. Bir de hikâyesi tabii. Dünyayı merak eden Çöl Prensi’nin hikâyesi… Hayatında soğuk hava nedir bilmeyen Çöl Prensi uzaklardan gelen bir elçinin anlattığı soğuk, karlı ve buzlu havayı duyunca nasıl tepki verecek? Bizim küçük filozoflar bu seferki düşünce deneyinde neler düşünecek? Peki ya siz? Haydi siz de düşünce deneyinde onlara katılın. Bakalım Çöl Prensi ile Buz’un hikâyesi sizi nerelere götürecek? “Düşünce Deneyleri” serisi çok soran, çok düşünen, hep merak edenler için.
Hafızasını Kaybeden Kuş

Hafızasını Kaybeden Kuş

Işıl Mumcu

49.00 TRY

Editör Yorumu

Işıl Mumcu, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Güneşi Yakalayan Çivi kitabının yazarıdır. Işıl Mumcu kitapları; Masalperest aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Işıl Mumcu tarafından yazılan son kitap "Güneşi Yakalayan Çivi", Masalperest tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.
Acaba Nerede?

Acaba Nerede?

Eylül Şenyürek Altaş

74.00 TRY

Editör Yorumu

Herkesin kaybettiği bir şeyler var. Bazen bir oyuncak, bazen bir çorap, bazen anahtar... Bazen zaman kaybederiz... Bazen de gideceğimiz yolu... Bir şeyleri kaybediyorsak bulabiliriz de. Umudumuzu kaybetmediğimiz sürece.
Boncuk’un Not Defteri

Boncuk’un Not Defteri

Michael Rosen

32.00 TRY

Editör Yorumu

Başlıyor macera! At bakalım Boncuk ilk ısırığı Kopar yaşamdan ilk lokmayı Şu upuzun yol önünde uzanan Senin hayat hikayendir Ve SEN olacaksın onu yazan. Sevimli hayat dersleriyle dolu bu eğlenceli kitap, sadece Boncuk’a değil hepimize sesleniyor; hepimizi kendi öykümüzü yazmaya, yaşamın önemli DÖNÜM NOKTALARI üzerinde düşünmeye çağırıyor.