Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

250 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Seri Kitaplar

Birbirine bağlı, takip eden ya da aynı konsepte bağlı kalınarak hazırlanmış kitap dizilerine ulaşabilirsiniz.

Editör Yorumları

Seri Kitaplar kategorisinde toplam 33 üzeri sonuç bulunuyor.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Dünyanın En Şaşkın Şövalyesinin Kayıp ve Çok Gizli Günlüğü

Dünyanın En Şaşkın Şövalyesinin Kayıp ve Çok Gizli Günlüğü

Tim Collins

44.00 TRY

Editör Yorumu

Bu yazıyı okuduğunuza göre gizli günlüğümü bulmuş olmalısınız. Artık kayıp değil demek ki! Bu günlük, kahramanca bir göreve çıkmam ve bu görevden zaferle dönmem hakkında. Ya da... Öyle sayılır diyelim. “Kayıp ve Çok Gizli Günlük” serisiyle şaşkın insanların eğlenceli maceralarına katılmaya ne dersiniz? Acaba işler daha da kötüye gidebilir mi?!
Firavunun Sandığı – Kaplan Gözü Maceraları

Firavunun Sandığı – Kaplan Gözü Maceraları

Christa Holtei

28.00 TRY

Editör Yorumu

M.Ö. 1279 yılında Mısır: Kuyumcu Huja tüm gücüyle, ölen firavunun mezarına konulacak altından bir sandığı hazırlamak için çalışmaktadır. Ancak paha biçilemez sandık son anda kaybolur. Hırsızlığa sadece Huja’nın çocukları İsesi ve Merenmut şahit olur. Ama hırsızı takip etmeye başladıklarında, büyük tehlikelerle karşılaşırlar…
Ekip – Numara mı, Gerçek mi?

Ekip – Numara mı, Gerçek mi?

Ali Sparkes

16.00 TRY

Editör Yorumu

Malikânedeki gençler güçlerini saklamak zorunda olduklarını biliyorlar, ama sıradan olaylar bazen çok şaşırtıcı sonuçlara yol açabilir. İyi niyetli olmak kolaydır, önemli olan bu niyetlerle hareket edebilmektir. Doğaüstü yeteneği şaşırtıcı görsel efektler yapmak olan Spook Williams onu harika bir geleceğin beklediğini biliyordu. Onun gibi muhteşem bir yetenek her zaman en kaliteli yerlerde lüks içinde yaşamalıydı. Derken bir gün ünlü bir sihirbaz tarafından kaçırıldı. Lüks bir yatta gözlerini açtı ve nefes kesici güzellikte bir kızla burun buruna geldi. Kız sihirbazın asistanıydı ve sihirbaz da Spook’un gerçek babası olduğunu iddia ediyordu. Özel bir yatla Akdeniz’de seyrederken, Spook yaşaması gereken hayatın bu olduğuna karar vermişti. Ancak zenginlerin tatil mekânı St. Tropez’ye ulaştıklarında işlerin rengi değişti. Acaba lüks içindeki bu dünya düşündüğü kadar parlak mıydı?

Dünyanın En Şaşkın Gladyatörünün Kayıp ve Çok Gizli Günlüğü

Dünyanın En Şaşkın Gladyatörünün Kayıp ve Çok Gizli Günlüğü

Tim Collins

44.00 TRY

Editör Yorumu

Bu yazıyı okuduğunuza göre gizli günlüğümü bulmuş olmalısınız. Artık kayıp değil demek ki! Bu günlük, talihsiz bir benzerlik sonucu gladyatör sanılmam ve bundan kurtulma çabalarım hakkında. Ya da... Öyle sayılır diyelim. “Kayıp ve Çok Gizli Günlük” serisiyle şaşkın insanların eğlenceli maceralarına katılmaya ne dersiniz? Acaba işler daha da kötüye gidebilir mi?!
Stem Aktivite Kitabı 6.Sınıf

Stem Aktivite Kitabı 6.Sınıf

Dalida Ekbenli Dikici

65.00 TRY

Editör Yorumu

"STEM çalışmaları okulda derslerde gördüğünüz ve edindiğiniz bilgilerin sınav kağıtları dışında gerçek hayatta nasıl kullanılacağını gösterir. Alanında uzman öğretmen ve akademisyenler tarafından hazırlanan STEM Aktivite Kitabı’nda evde ya da okulda yapabileceğiniz, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu, hikayeleştirilmiş ve oyunlaştırılmış etkinlikler bulacaksınız. Etkinlikler boyunca süreci, kendinizi ve ürünlerinizi değerlendirebilecek ; yaratıcı fikirlerle, gündelik problemlerle, gerçek hayattan kesitlerle karşılaşacak ve günlük yaşam deneyimleriyle bağlantı kurabileceksiniz. STEM Aktivite kitabı 6.sınıf, denenmiş ve verimli etkinliklerle STEM yolculuğunda size eğlenceli bir rehber olacak."
Stem Aktivite Kitabı 5. Sınıf

Stem Aktivite Kitabı 5. Sınıf

Dalida Ekbenli Dikici

65.00 TRY

Editör Yorumu

STEM çalışmaları okulda derslerde gördüğünüz ve edindiğiniz bilgilerin sınav kağıtları dışında gerçek hayatta nasıl kullanılacağını gösterir. Alanında uzman öğretmen ve akademisyenler tarafından hazırlanan STEM Aktivite Kitabı’nda evde ya da okulda yapabileceğiniz, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu, hikayeleştirilmiş ve oyunlaştırılmış etkinlikler bulacaksınız. Etkinlikler boyunca süreci, kendinizi ve ürünlerinizi değerlendirebilecek ; yaratıcı fikirlerle, gündelik problemlerle, gerçek hayattan kesitlerle karşılaşacak ve günlük yaşam deneyimleriyle bağlantı kurabileceksiniz. STEM Aktivite kitabı 5.sınıf, denenmiş ve verimli etkinliklerle STEM yolculuğunda size eğlenceli bir rehber olacak
Pimpirikli Lau nun Olaylı Günleri 3 : Sürpriz

Pimpirikli Lau nun Olaylı Günleri 3 : Sürpriz

Yvan DeMuy

88.50 TRY

Editör Yorumu

"Selam, ben Lau. Tuhaf olayları mıknatıs gibi üzerine çeken on yaşında bir çocuğum. Kendimi sürekli karmaşanın ortasında nasıl bulduğumu inanın ben de bilmiyorum.Hafta sonu, ergen ablam Charlotte’un gözetiminde olacağımı öğrendiğimde resmen dünyam başıma yıkıldı ama bu durum neyse ki çok uzun sürmedi ve işler değişti. Kurtarıcım Conrad Amca bana harika bir sürpriz hazırlamış: Beni ve en yakın arkadaşlarım Charles-Lee ile Marie-Pier’i hafta sonu balık tutmaya götürecek. Hem de ormanın içinde, göl başında muhteşem bir şatoda kalacakmışız. Doğayla iç içe olacağımız bu sakin hafta sonu tatili bana çok iyi gelecek, hem eğlenip hem dinleneceğim... Yani, sanırım."
Pimpirikli Lau nun Olaylı Günleri 2 : Felaket

Pimpirikli Lau nun Olaylı Günleri 2 : Felaket

Yvan DeMuy

88.50 TRY

Editör Yorumu

Selam, ben Lau. On yaşında, hayatında olay istemeyen bir çocuğum ama gelin görün ki talihsizlikler peşimi bir türlü bırakmıyor! Bilin bakalım ne oldu? Obur köpeğim Tutkal, bana şans getiren uğurlu taşımı bisküvi sanıp yiyince bütün aksilikler yine beni buldu! (Merak edenler varsa, hepsini bu kitapta anlattım.) Çok değerli taşıma yeniden kavuşmam lazım ama bu nasıl olacak, inanın bilmiyorum. Veteriner hekim olan babam sabırla beklememi söylüyor ama benim kesinlikle işe yarayacak başka bir plan yapmam lazım. Yani, sanırım.
Pimpirikli Lau nun Olaylı Günleri 1 : Utanç

Pimpirikli Lau nun Olaylı Günleri 1 : Utanç

Yvan DeMuy

88.50 TRY

Editör Yorumu

"Selam, ben Lau. On yaşındayım. Evimizden cümbüş eksik olmuyor. Annem hamile, babam sanatçı ruhlu bir veteriner hekim, ablam en yakın arkadaşı saç düzleştiricisi olan bir ergen. İki köpeğim ve bir kedim var. Sessiz sakin bir hayat istesem de bu pek mümkün olmuyor, nerede olay varsa gelip beni buluyor. Mesela şimdiye kadar her yıl okulun ilk gününde birbirinden farklı, UTANÇ dolu şeyler yaşadım. (Merak ediyorsanız söyleyeyim, hepsini bu kitapta anlattım.) Ancak bu sene okulun ilk gününden korkmuyorum çünkü bana şans getiren değerli bir taşa sahibim. Artık utanç dolu dakikalar, gerilimli anlar, olaylı günler yok! Yani, sanırım. "
Hayatın Tüm Renkleri

Hayatın Tüm Renkleri

Lisa Aisato

345.00 TRY

Editör Yorumu

"Bir hayata neler sığar? Çocukluğun hayal dolu oyunları ve iz bırakan yaraları. Gençliğin arayışları ve fırtınaları. Daha biz büyüyemeden kapımıza dayanan yetişkinlik. Aldığımız tüm kararlar ve yapmaktan korktuğumuz tüm seçimler. Ailemize katılan yeni sesler ve zamanla yüzlerini unutmaya başladıklarımız. Ve bir gün bizim de o yüzlere katılacak olmamız. Hayat, içinde sonsuzluğu taşıyan bir avuç an. Norveçli ünlü yazar ve çizer Lisa Aisato, Hayatın Tüm Renkleri’nde yaşamın büyük küçük tüm bu anlarını şiirsel dili ve büyüleyici çizimleriyle kâğıda döküyor. İnsan hayatının ortak evrelerini ve duygularını –sevgiyi, kederi, endişeyi ve neşeyi– kendine has üslubuyla altı bölümde ele alan Aisato, acı-tatlı hatıralarımıza farklı gözlerle bakmamızı sağlıyor. Hayatın Tüm Renkleri, bize sunulan bu kısa ve benzersiz vaktin değerini yeniden hatırlatan eşsiz bir eser.