Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

3-6 Yaş

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Orchard First Jungle Friends Puzzle

Orchard First Jungle Friends Puzzle

Orchard Toys

249.90 TRY

Editör Yorumu

İlk Orman Arkadaşlarım , Görselleri tanıma ve renkleri eşleştirme konularında küçük çocukların öğrenme yeteneklerinin gelişimini destekler.
40 Parça Şekilli Yap-Boz / Fairy Unicorn

40 Parça Şekilli Yap-Boz / Fairy Unicorn

Floss & Rock

429.00 TRY

Editör Yorumu

Çocukların problem çözme becerilerini geliştirir. Yapboz Boyutu: 60 x 41 cm Kutu: 37x29x4 cm
Carioca Boyanabilir Bebek Yapboz Taşıtlar

Carioca Boyanabilir Bebek Yapboz Taşıtlar

Carioca

187.00 TRY

Editör Yorumu

24 aylık çocuklar için iki model ve altı parçadan oluşan taşıtlar yapbozudur. Boyanabilir yapbozları 2 yaş ve üzeri çocuklar için kalın ve büyük parçalardan üretilmiştir. Örnek boyanmış iki hayvan kartı içinde ayrıca yer almaktadır. Kutu içerisinde 8 adet Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli kalemler mevcuttur._x000B_ Çocuğunuz kalemlerin büyük yuvarlak uçları sayesinde kolaylıkla boyama yapabilecektir. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Carioca Bebek Puzzle Hayvanlar

Carioca Bebek Puzzle Hayvanlar

Carioca

187.00 TRY

Editör Yorumu

24 aylık çocuklar için iki model ve altı parçadan oluşan hayvan yapbozudur. Boyanabilir yapbozları 2 yaş ve üzeri çocuklar için kalın ve büyük parçalardan üretilmiştir. Örnek boyanmış iki hayvan kartı içinde ayrıca yer almaktadır. Kutu içerisinde 8 adet Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli kalemler mevcuttur._x000B_ Çocuğunuz kalemlerin büyük yuvarlak uçları sayesinde kolaylıkla boyama yapabilecektir. Kalemlerin içindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz. Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içlerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir. Glüten içermez.
Ribbon Bands

Ribbon Bands

Galt

299.90 TRY

Editör Yorumu

Renkli ve parıltılı kurdeleler ile 8 sevimli kurdele bilezik oluşturun. Kurdeleleri bileziklerdeki önceden kesilmiş yuvalardan geçirerek örün. Daha sonra yapışkan parıltılı şekiller ve sevimli hayvan yüzleri ile süsleyerek bilezikleri tamamlayın.
Pirate Ship Magic Puzzle

Pirate Ship Magic Puzzle

Galt

339.90 TRY

Editör Yorumu

50 parçadan oluşan korsan temalı, 15 adet sihirli parçasını ovarak gizli görüntüleri ortaya çıkardığınız yapboz. Ortaya çıkan görüntüler daha sonra tekrar kaybolur.
Marble Run

Marble Run

Galt

549.90 TRY

Editör Yorumu

4 farklı şekilde 24 adet parlak renkli parçadan oluşan kaydırağın paketinin içinde 6 adet bilye bulunur. Çocuklar farklı rotalar oluşturarak renkli bilyelerin kaydıraktan kaymasını izleyerek çok eğlenecekler.
Magnetic Shapes

Magnetic Shapes

Galt

399.90 TRY

Editör Yorumu

Çeşitli renk ve şekildeki 40’tan fazla manyetik parçadan oluşan bu set ile çocuğunuz çift taraflı, resimli metal platform üzerinde birçok farklı desen ve biçimde şekiller üretebilecek. Resimli açıklama kitapçığı mevcuttur._x000B_
Giant Floor Puzzles Town

Giant Floor Puzzles Town

Galt

599.90 TRY

Editör Yorumu

Çocukların yapabileceği ve tamamlandığında oyuncak araçlarını yollarda hareket ettirebileceği 30 parçalık bir yapboz. Bu bulmacada bulunacak o kadar çok ilginç şey var ki, çocuklar tekrar tekrar geri dönecekler. Büyük, kullanımı kolay parçalar, silinerek temizlenebilir bir yüzeye sahip kalın tahtadan yapılmıştır