Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Djeco Klasik Puzzle 200 Parça Around The World

Djeco Klasik Puzzle 200 Parça Around The World

Djeco

449.90 TRY

Editör Yorumu

Dünyadaki anıtsal yapıları ve gezegenimizin zenginliklerini gösteren Dünya haritası puzzle'ı. 200 parçadan oluşur ve 1 kitapçık içerir. Kutu Boyutu: 34 x 26 x 5 cm. Tamamlanmış Puzzle Boyutu: 61 x 38 cm
Orchard World Of Animals Puzzle

Orchard World Of Animals Puzzle

Orchard Toys

499.90 TRY

Editör Yorumu

Dünyanın dört bir yanındaki muhteşem hayvanları ve yaşam alanlarını keşfedeceğiniz ve öğreneceğiniz zorlu, güzel resimli 150 parçalı bir yapboz! Şişe Burunlu Yunuslardan Orangutanlara ve Aslanlara kadar 117 hayvanı keşfedin - hepsi parmaklarınızın ucunda! Animal World, önemli gerçekleri kontrol etmek ve hayvanlar ve habitatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için içinde 20 sayfalık harika bir bilgi kitabıyla birlikte gelir! AYRICA, tamamlamaya ve evde sergilemeye yardımcı olacak bir poster içerir. Tartışmaya Teşvik Eder. El Göz Koordinasyonunu Geliştirir. Bilgi ve Anlayışı Geliştirir. Gözlem Becerilerini Teşvik Eder.
Orchard At The Museum Puzzle

Orchard At The Museum Puzzle

Orchard Toys

499.90 TRY

Editör Yorumu

Bu müze gezisinde ilginç nesneler, hayvanlar, dinozorlar ve daha fazlasını keşfedeceğiniz ve öğreneceğiniz, 150 parçalık zorlu, güzel resimli bir yapboz! Güçlü Vikingleri ziyaret etmenin keyfini çıkarın, muhteşem dinozorları keşfedin, uzayın derinliklerini keşfedin, eski Mısırlıları ortaya çıkarın, İnsan Biyolojisi hakkında bilgi edinin ve Romalılarla Savaş - hepsi parmaklarınızın ucunda! Müzede, önemli gerçekleri kontrol etmek ve daha fazlasını öğrenmek için 16 sayfalık harika bir bilgi kitabıyla birlikte gelir! AYRICA, tamamlamaya ve evde sergilemeye yardımcı olacak bir poster içerir. Tartışmaya Teşvik Eder. El Göz Koordinasyonunu Geliştirir. Gözlem Becerilerini Teşvik Eder.
Orchard World Map Puzzle and Poster

Orchard World Map Puzzle and Poster

Orchard Toys

479.90 TRY

Editör Yorumu

Dünya Haritası , Harita üzerinde kıtaları ve görülecek önemli yerleri gösterir. Antarktika'daki hayvanlardan New York'taki özgürlük heykeline kadar dünyanın dört bir yanından yerel sakinleri ve simge yapıları keşfedin ve öğrenin! Ek öğrenme ve bulmacanın tamamlanmasına yardımcı olmak için dev bir poster içerir. Tartışmaya Teşvik Eder. El Göz Koordinasyonunu Geliştirir. Bilgi ve Anlayışı Geliştirir. Gözlem Becerilerini Teşvik Eder.