Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

Oyuncaklar

Çocuk dünyasının en önemli elementlerinden biri olan oyuncak çeşitlerini keşfedin.

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Elmer's Slime Başlangıç Seti

Elmer's Slime Başlangıç Seti

Elmer's

99.00 TRY

Editör Yorumu

Bu yıkanabilir ve çocuk dostu slime başlangıç ​​seti ile eğlencenin tadını çıkarın! Elmers'in slime başlangıç seti, ev yapımı slime yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Elmers'in şeffaf PVA tutkalı 2 şişe, 147ml. 4 adet Elmers'in glitter tutkal kalemleri, 10.5ml. Elmers'in sihirli sıvı slime aktivatör çözeltisi 2 şişe, 68ml.
Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child

120.00 TRY

Editör Yorumu

Geometrik şekiller ile çocuklar çok eğlenecek! Çocuklar parçaları doğru yerlerine yerleştirerek; üçgen, dikdörtgen, daire ve kare olmak üzere geometrik şekilleri öğrenerek eğlenceli dakikalar geçirebilirler. 4 farklı bul tak geometrik şekiller; yeşil, turuncu, mavi ve lila ahşap renkler olmak üzere 16 parçadan oluşmaktadır. Çocukların; organizasyon, koordinasyon, düşünme ve görme yeteneklerini geliştirir. Algılama, kavrama, zeka ve ince motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur. Tamamen sağlığa uygun canlı ve kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir. Parça Sayısı: 16
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Bultak Kovası

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Bultak Kovası

Clementoni

169.00 TRY

Editör Yorumu

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir. Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir. Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır. Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir. Özellikle bebekler için tasarlanmış; 15 yumuşak blok ve birçok mekanik aktivite yapılabilen eğlenceli kapağı ile son derece renkli bir kova oyunu! Kapağın üzerinde bulunan 2 çark gerçekten döner! Blok salıncağı ve kova kapağı, döndürülüp bloğu kovanın içine bıraktıkları zaman sevimli bir ses çıkartır. El becerilerini ve sebep-sonuç arasındaki ilişkiyi anlamayı sağlar.
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Halı

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Halı

Clementoni

250.00 TRY

Editör Yorumu

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir. Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir. Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır. Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir. Yumuşak, güvenli ve toksik madde içermeyen kauçuktan yapılmış büyük parçaları bir araya getirerek gerçekleştirilen duyusal bir yolculuk, bebekler için ilgi çekici bir deneyim olarak tasarlandı. Parçaların yüzeyleri bebeğin dokunma algısını geliştirmek için farklı kabartmalı dokulara sahiptir. Parçaların üzerindeki Clemmy şekilleri sayesinde, bebeğinizin birçok farklı kule oluşturmak için blokları birleştirmekten keyif alacak. Dokunma algısını, gözlem yeteneklerini ve el becerilerini geliştirir.
Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti Emergency Rescue

Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti Emergency Rescue

Tiger Tribe

319.90 TRY

Editör Yorumu

3 Yaş ve üzeri için uygundur. Acil Kurtarma ile felaketi önleyin, yavru kedileri kurtarın, yangınlarla mücadele edin ve trafiği yönetin. Çocuğunuzun hayal gücünü ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.
Driven Mini Buldozer

Driven Mini Buldozer

Driven

399.90 TRY

Editör Yorumu

4 Yaş ve üzeri için uygundur. Driven mini iş makineleri ile heyecanlı yolculuklar seni bekliyor. Çocuğunuzun, hayal gücünü hayal gücünü harekete geçirecek gerçekçi bir motor sesi duymak için düğmeye basabilir. Buldozer oyuncağı, herhangi bir inşaat aracı koleksiyonuna harika bir ektir. Gerçekçi motor sesine sahiptir! 3 adet pil ile çalışır.
Çıtırdayan Banyo Tuzları -Pembe

Çıtırdayan Banyo Tuzları -Pembe

Nailmatic

110.00 TRY

Editör Yorumu

Çıtırdayan pembe banyo tuzları Çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır banyo tuzlarımız bir kez serpildikten sonra suyu pembeye çevirerek inanılmaz su havai fişek efektleri verir. -Çocukları nazikçe nemlendirmek için E vitamini, tatlı badem yağı ve ayçiçeği ile zenginleştirilmiştir. - Papatya özleri, yatmadan hemen önce çocuklar için rahatlatıcı bir zaman sağlar. Uygun, ha? - Nefis böğürtlen kokusu.
Nailmatic Su Bazlı Çocuk Ojesi - Gaston

Nailmatic Su Bazlı Çocuk Ojesi - Gaston

Nailmatic

180.00 TRY

Editör Yorumu

Gaston, gökyüzü bazlı su bazlı bir ojedir. Çocuklar için su bazlı bir ojedir. Özellikle çocuklar için formüle edilmiştir, dermatolojik olarak kanıtlanmış, ftalat veya formaldehit içermez. Leke yapmaz ve uygulaması kolaydır, ılık sabunlu su ile yok olur. %100 çocuk, %100 eğlence! 8 ml. Mavi renk.
Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti In The jungle

Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti In The jungle

Tiger Tribe

319.90 TRY

Editör Yorumu

3 Yaş ve üzeri için uygundur. Aslanlar ve kaplanlar ve ayılar, amanın! Ormanda ne keşfedeceksin? Çocuğunuzun hayal gücünü ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.
Baby Clementoni Aktiviteli Peluş Tilki

Baby Clementoni Aktiviteli Peluş Tilki

Clementoni

250.00 TRY

Editör Yorumu

Yumuşak ve müzikli peluş oyuncak, uyku saatlerinde bebeğinizin rahat bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olur. Hoş melodisi ile bebeğinizin sakinlik gibi olumlu duygular geliştirmesine yardımcı olur. Bir karyolaya veya bir pusete bağlamanız için yumuşak, cırtlı bir tokayla donatılmıştır. Yumuşak yüzeyi dokunma hissini uyarır.