Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

0-2 Yaş

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child

120.00 TRY

Editör Yorumu

Geometrik şekiller ile çocuklar çok eğlenecek! Çocuklar parçaları doğru yerlerine yerleştirerek; üçgen, dikdörtgen, daire ve kare olmak üzere geometrik şekilleri öğrenerek eğlenceli dakikalar geçirebilirler. 4 farklı bul tak geometrik şekiller; yeşil, turuncu, mavi ve lila ahşap renkler olmak üzere 16 parçadan oluşmaktadır. Çocukların; organizasyon, koordinasyon, düşünme ve görme yeteneklerini geliştirir. Algılama, kavrama, zeka ve ince motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur. Tamamen sağlığa uygun canlı ve kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir. Parça Sayısı: 16
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Halı

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Halı

Clementoni

250.00 TRY

Editör Yorumu

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir. Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir. Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır. Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir. Yumuşak, güvenli ve toksik madde içermeyen kauçuktan yapılmış büyük parçaları bir araya getirerek gerçekleştirilen duyusal bir yolculuk, bebekler için ilgi çekici bir deneyim olarak tasarlandı. Parçaların yüzeyleri bebeğin dokunma algısını geliştirmek için farklı kabartmalı dokulara sahiptir. Parçaların üzerindeki Clemmy şekilleri sayesinde, bebeğinizin birçok farklı kule oluşturmak için blokları birleştirmekten keyif alacak. Dokunma algısını, gözlem yeteneklerini ve el becerilerini geliştirir.
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Bultak Kovası

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Bultak Kovası

Clementoni

169.00 TRY

Editör Yorumu

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir. Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir. Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır. Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir. Özellikle bebekler için tasarlanmış; 15 yumuşak blok ve birçok mekanik aktivite yapılabilen eğlenceli kapağı ile son derece renkli bir kova oyunu! Kapağın üzerinde bulunan 2 çark gerçekten döner! Blok salıncağı ve kova kapağı, döndürülüp bloğu kovanın içine bıraktıkları zaman sevimli bir ses çıkartır. El becerilerini ve sebep-sonuç arasındaki ilişkiyi anlamayı sağlar.
Soft Clemmy Yumuşak Blok Seti

Soft Clemmy Yumuşak Blok Seti

Clementoni

140.00 TRY

Editör Yorumu

Yumuşak ve renkli Clemmy yapım parçaları, küçüklerin yaşamın ilk aylarından itibaren duyusal keşifleri için idealdir. Her zaman farklı renk kombinasyonları ile birçok yapı oluşturmak için 12 parçalık bir paket. Tüm tuğlalar, gönül rahatlığıyla oynamak için güvenli malzemelerden yapılmıştır.
Clementoni Baby Clemmy Blok Seti 24 Parça

Clementoni Baby Clemmy Blok Seti 24 Parça

Clementoni

190.00 TRY

Editör Yorumu

Baby Clemmy Bloklar 6 ila 18 ay arasındaki bebeklerin keyifli vakit geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bebeklerin güvenliği düşünülerek bloklar yumuşak olarak tasarlanmıştır. Duyumsal keşif için ideal oyuncaklardır. Canlı renkleri görme duyusuna hitap ettiği gibi, dikkati ve gözlem kapasitesini, kategorize etme yetisini de uyandırmaktadır. Yıkanabilir, toksik içermeyen ve hoş bir kokuya sahip malzemeden üretilmiştir.
Clementoni Baby  Müzikli Aktivite Topu

Clementoni Baby Müzikli Aktivite Topu

Clementoni

195.00 TRY

Editör Yorumu

Clementoni 17464 Baby Müzikli Aktivite Topu Ürün Açıklaması "Hayvan sesleri çıkarırken bebekleri, bu sesleri tanımaya teşvik eden yumuşak elektronik ve renkli bir top. Gerçekçi seslere, çok sayıda ses efektine ve güzel melodilere sahiptir. El becerilerini, koordinasyon becerilerini ve refleks becerilerini, ayrıca zaman-mekan algısını uyarır."
Baby Clementoni Aktiviteli Peluş Tilki

Baby Clementoni Aktiviteli Peluş Tilki

Clementoni

250.00 TRY

Editör Yorumu

Yumuşak ve müzikli peluş oyuncak, uyku saatlerinde bebeğinizin rahat bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olur. Hoş melodisi ile bebeğinizin sakinlik gibi olumlu duygular geliştirmesine yardımcı olur. Bir karyolaya veya bir pusete bağlamanız için yumuşak, cırtlı bir tokayla donatılmıştır. Yumuşak yüzeyi dokunma hissini uyarır.
Clementoni Baby Müzikli Yazı Tahtası

Clementoni Baby Müzikli Yazı Tahtası

Clementoni

155.00 TRY

Editör Yorumu

Çocukların yazma öncesi becerilerini, el becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını çalıştırabilmeleri için orijinal çıkarılabilir cetvele ve şablonlara sahip, çizmeyi ve yazmayı öğreten renkli bir tahta. Tahta ayrıca çocukların melodiler ve çok sayıda farklı ses efekti dinleyebilmeleri için eğlence dolu bir müzik etkinliği set görevi de görüyor. Küçük çocuklar için tasarlanmış ilk eğitimsel elektronik tahta. El hareketlerini kolaylaştıran ve yönlendiren tümleşik elemanlar sayesinde çocukları çizimle tanıştırmak için mükemmel bir yardımcıdır. Çocukların dikkatini toplayan müziğe, seslere ve ışık efektlerine ek olarak, sadece bilişsel yeteneklerin değil, ince motor becerilerinin de gelişimine yardımcı olan mekanik etkinliklere sahiptir. Her bir tuş, bileşen ve etkinlik, oyuncağı çocuk için daha kolay ve ilgi çekici hale getirecek şekilde dikkatle tasarlandı. Tahtanın yan taraflarındaki yönlendirici elemanlar etkinlikler sırasında çocuklara yardım eder, ilk çizimlerinde ustalaşmalarına ve şekiller yapmalarına yardımcı olur.
Wonder Wheels Çift Katlı Araç Taşıyıcı

Wonder Wheels Çift Katlı Araç Taşıyıcı

Wonder Wheels

699.90 TRY

Editör Yorumu

3 Yaş ve üzeri için uygundur. 2 konumda sökülebilir römork kilitlerine sahiptir. Arka kapı düşüyor ve rampa ortaya çıkıyor. Üst platform araba yüklemek için aşağı doğru dönüyor. 2 mini araba ile birlikte gelir.
Wonder Wheels Kepçeli Kamyon

Wonder Wheels Kepçeli Kamyon

Wonder Wheels

529.90 TRY

Editör Yorumu

1 Yaş ve üzeri için uygundur. Kum havuzunda ve sahilde oynamak için harika bir kepçeli kamyon! Makinenin hareketli kovası, kumun yüklenmesini ve boşaltılmasını gerçekten simüle edecek ve bu da oyunu daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirecektir. Şehrin en iyi araçlarına hazır mısınız? Maceradan maceraya koşmak için elinizde tüm araçlar mevcut! Şehrin en iyileri burada. Sınır yok! Feribottan, tüm iş makinelerine yarış arabasından uçağa kadar aradığınız tüm araçlar Wonder Wheels serisinde keşfedilmeyi bekliyor. 1 yaş için oyuncaklar