Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child

120.00 TRY

Editör Yorumu

Geometrik şekiller ile çocuklar çok eğlenecek! Çocuklar parçaları doğru yerlerine yerleştirerek; üçgen, dikdörtgen, daire ve kare olmak üzere geometrik şekilleri öğrenerek eğlenceli dakikalar geçirebilirler. 4 farklı bul tak geometrik şekiller; yeşil, turuncu, mavi ve lila ahşap renkler olmak üzere 16 parçadan oluşmaktadır. Çocukların; organizasyon, koordinasyon, düşünme ve görme yeteneklerini geliştirir. Algılama, kavrama, zeka ve ince motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur. Tamamen sağlığa uygun canlı ve kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir. Parça Sayısı: 16
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Halı

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Halı

Clementoni

250.00 TRY

Editör Yorumu

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir. Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir. Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır. Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir. Yumuşak, güvenli ve toksik madde içermeyen kauçuktan yapılmış büyük parçaları bir araya getirerek gerçekleştirilen duyusal bir yolculuk, bebekler için ilgi çekici bir deneyim olarak tasarlandı. Parçaların yüzeyleri bebeğin dokunma algısını geliştirmek için farklı kabartmalı dokulara sahiptir. Parçaların üzerindeki Clemmy şekilleri sayesinde, bebeğinizin birçok farklı kule oluşturmak için blokları birleştirmekten keyif alacak. Dokunma algısını, gözlem yeteneklerini ve el becerilerini geliştirir.
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Bultak Kovası

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Bultak Kovası

Clementoni

169.00 TRY

Editör Yorumu

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir. Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir. Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır. Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir. Özellikle bebekler için tasarlanmış; 15 yumuşak blok ve birçok mekanik aktivite yapılabilen eğlenceli kapağı ile son derece renkli bir kova oyunu! Kapağın üzerinde bulunan 2 çark gerçekten döner! Blok salıncağı ve kova kapağı, döndürülüp bloğu kovanın içine bıraktıkları zaman sevimli bir ses çıkartır. El becerilerini ve sebep-sonuç arasındaki ilişkiyi anlamayı sağlar.
Soft Clemmy Yumuşak Blok Seti

Soft Clemmy Yumuşak Blok Seti

Clementoni

140.00 TRY

Editör Yorumu

Yumuşak ve renkli Clemmy yapım parçaları, küçüklerin yaşamın ilk aylarından itibaren duyusal keşifleri için idealdir. Her zaman farklı renk kombinasyonları ile birçok yapı oluşturmak için 12 parçalık bir paket. Tüm tuğlalar, gönül rahatlığıyla oynamak için güvenli malzemelerden yapılmıştır.
Clementoni Baby Clemmy Blok Seti 24 Parça

Clementoni Baby Clemmy Blok Seti 24 Parça

Clementoni

190.00 TRY

Editör Yorumu

Baby Clemmy Bloklar 6 ila 18 ay arasındaki bebeklerin keyifli vakit geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bebeklerin güvenliği düşünülerek bloklar yumuşak olarak tasarlanmıştır. Duyumsal keşif için ideal oyuncaklardır. Canlı renkleri görme duyusuna hitap ettiği gibi, dikkati ve gözlem kapasitesini, kategorize etme yetisini de uyandırmaktadır. Yıkanabilir, toksik içermeyen ve hoş bir kokuya sahip malzemeden üretilmiştir.