Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

2-4 Yaş

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child Geometrik Şekiller Bul-Tak

Let's Be Child

120.00 TRY

Editör Yorumu

Geometrik şekiller ile çocuklar çok eğlenecek! Çocuklar parçaları doğru yerlerine yerleştirerek; üçgen, dikdörtgen, daire ve kare olmak üzere geometrik şekilleri öğrenerek eğlenceli dakikalar geçirebilirler. 4 farklı bul tak geometrik şekiller; yeşil, turuncu, mavi ve lila ahşap renkler olmak üzere 16 parçadan oluşmaktadır. Çocukların; organizasyon, koordinasyon, düşünme ve görme yeteneklerini geliştirir. Algılama, kavrama, zeka ve ince motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur. Tamamen sağlığa uygun canlı ve kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir. Parça Sayısı: 16
Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti Emergency Rescue

Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti Emergency Rescue

Tiger Tribe

319.90 TRY

Editör Yorumu

3 Yaş ve üzeri için uygundur. Acil Kurtarma ile felaketi önleyin, yavru kedileri kurtarın, yangınlarla mücadele edin ve trafiği yönetin. Çocuğunuzun hayal gücünü ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.
Baby Clementoni Aktiviteli Peluş Tilki

Baby Clementoni Aktiviteli Peluş Tilki

Clementoni

250.00 TRY

Editör Yorumu

Yumuşak ve müzikli peluş oyuncak, uyku saatlerinde bebeğinizin rahat bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olur. Hoş melodisi ile bebeğinizin sakinlik gibi olumlu duygular geliştirmesine yardımcı olur. Bir karyolaya veya bir pusete bağlamanız için yumuşak, cırtlı bir tokayla donatılmıştır. Yumuşak yüzeyi dokunma hissini uyarır.
Clementoni Baby Müzikli Yazı Tahtası

Clementoni Baby Müzikli Yazı Tahtası

Clementoni

155.00 TRY

Editör Yorumu

Çocukların yazma öncesi becerilerini, el becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını çalıştırabilmeleri için orijinal çıkarılabilir cetvele ve şablonlara sahip, çizmeyi ve yazmayı öğreten renkli bir tahta. Tahta ayrıca çocukların melodiler ve çok sayıda farklı ses efekti dinleyebilmeleri için eğlence dolu bir müzik etkinliği set görevi de görüyor. Küçük çocuklar için tasarlanmış ilk eğitimsel elektronik tahta. El hareketlerini kolaylaştıran ve yönlendiren tümleşik elemanlar sayesinde çocukları çizimle tanıştırmak için mükemmel bir yardımcıdır. Çocukların dikkatini toplayan müziğe, seslere ve ışık efektlerine ek olarak, sadece bilişsel yeteneklerin değil, ince motor becerilerinin de gelişimine yardımcı olan mekanik etkinliklere sahiptir. Her bir tuş, bileşen ve etkinlik, oyuncağı çocuk için daha kolay ve ilgi çekici hale getirecek şekilde dikkatle tasarlandı. Tahtanın yan taraflarındaki yönlendirici elemanlar etkinlikler sırasında çocuklara yardım eder, ilk çizimlerinde ustalaşmalarına ve şekiller yapmalarına yardımcı olur.
Wonder Wheels Çift Katlı Araç Taşıyıcı

Wonder Wheels Çift Katlı Araç Taşıyıcı

Wonder Wheels

699.90 TRY

Editör Yorumu

3 Yaş ve üzeri için uygundur. 2 konumda sökülebilir römork kilitlerine sahiptir. Arka kapı düşüyor ve rampa ortaya çıkıyor. Üst platform araba yüklemek için aşağı doğru dönüyor. 2 mini araba ile birlikte gelir.
Wonder Wheels Kepçeli Kamyon

Wonder Wheels Kepçeli Kamyon

Wonder Wheels

529.90 TRY

Editör Yorumu

1 Yaş ve üzeri için uygundur. Kum havuzunda ve sahilde oynamak için harika bir kepçeli kamyon! Makinenin hareketli kovası, kumun yüklenmesini ve boşaltılmasını gerçekten simüle edecek ve bu da oyunu daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirecektir. Şehrin en iyi araçlarına hazır mısınız? Maceradan maceraya koşmak için elinizde tüm araçlar mevcut! Şehrin en iyileri burada. Sınır yok! Feribottan, tüm iş makinelerine yarış arabasından uçağa kadar aradığınız tüm araçlar Wonder Wheels serisinde keşfedilmeyi bekliyor. 1 yaş için oyuncaklar
Wonder Wheels İtfaiye Arabası

Wonder Wheels İtfaiye Arabası

Wonder Wheels

529.90 TRY

Editör Yorumu

1 Yaş ve üzeri için uygundur. Vinç merdiveni 360 derece döner. Her zaman kurtarmaya hazır olmak için tam donanımlı İtfaiye Arabası! Vinç merdivenin ucundaki sepet aşağı ve yukarı sallanır. Şehrin en iyi araçlarına hazır mısınız? Maceradan maceraya koşmak için elinizde tüm araçlar mevcut! Şehrin en iyileri burada. Sınır yok! Feribottan, tüm iş makinelerine yarış arabasından uçağa kadar aradığınız tüm araçlar Wonder Wheels serisinde keşfedilmeyi bekliyor. 1 yaş için oyuncaklar
Wonder Wheels Çekici

Wonder Wheels Çekici

Wonder Wheels

529.90 TRY

Editör Yorumu

1 Yaş ve üzeri için uygundur. Kancalı çekme kolu yukarı ve aşağı doğru döner. Çekme rampası, araçları yüklemek ve boşaltmak için kayar ve yatırılır. Şehrin en iyi araçlarına hazır mısınız? Maceradan maceraya koşmak için elinizde tüm araçlar mevcut! Şehrin en iyileri burada. Sınır yok! Feribottan, tüm iş makinelerine yarış arabasından uçağa kadar aradığınız tüm araçlar Wonder Wheels serisinde keşfedilmeyi bekliyor. 1 yaş için oyuncaklar.
Wonder Wheels Damperli Kamyon

Wonder Wheels Damperli Kamyon

Wonder Wheels

529.90 TRY

Editör Yorumu

1 Yaş ve üzeri için uygundur. Herhangi bir şantiyeye bolca eğlence taşıyın, harika bir temel oluşturur. Büyük yük konteyneri kayalar, kum ve döküntüleri tutar. Konteyner, içerikleri boşaltmak için döner. Şehrin en iyi araçlarına hazır mısınız? Maceradan maceraya koşmak için elinizde tüm araçlar mevcut! Şehrin en iyileri burada.
Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti Space Explorer

Tiger Tribe Mıknatıslı Oyun Seti Space Explorer

Tiger Tribe

319.90 TRY

Editör Yorumu

Fantastik bir şekilde resmedilmiş, katlanır, manyetik oyun sahnesiyle küçük astronotunuzu güneş sisteminin içine fırlatın. Her şekil ve boyutta roket ve mekik uçurun, bayrağınızı aya dikin veya sıfır yerçekimi uzay yürüyüşüne çıkın Magna Carry, çocukların her oynadıklarında yeni bir sahne oluşturmalarına olanak tanır. Ardından, işiniz bittiğinde, çantadaki 'mıknatıs parçalarını eşleştirin' yapbozu ile toplanmak süper eğlencelidir! Magna Carry süper portatiftir, taşıması kolaydır ve kafelerde oyun oynamak ve seyahat etmek için mükemmeldir. Her Set şunları içerir: 2 adet pres mıknatısı 1 manyetik oyun kitabıÇocuğunuzun hayal gücünü ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. 3 Yaş ve üzeri için uygundur.