Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Elmer's Slime Başlangıç Seti

Elmer's Slime Başlangıç Seti

Elmer's

99.00 TRY

Editör Yorumu

Bu yıkanabilir ve çocuk dostu slime başlangıç ​​seti ile eğlencenin tadını çıkarın! Elmers'in slime başlangıç seti, ev yapımı slime yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Elmers'in şeffaf PVA tutkalı 2 şişe, 147ml. 4 adet Elmers'in glitter tutkal kalemleri, 10.5ml. Elmers'in sihirli sıvı slime aktivatör çözeltisi 2 şişe, 68ml.
Squish Attack Stres Balonu - Yeşil

Squish Attack Stres Balonu - Yeşil

Jaru

49.00 TRY

Editör Yorumu

Squish Attack Stres Balonu ile strese son! Esnek ve hamurumsu yapısı ile dokunmaya doyamayacağın bu balon, kaslarını geliştirirken stres atmana ve eğlenmene yardımcı olacak. Karşı konulmaz dokusu ile elinden bırakmayı hiç istemeyeceksin. 4 yaş ve üzeri çocukların kullanıma uygundur. Serinin; mavi, yeşil, turuncu ve kırmızı olmak üzere 4 farklı rengi bulunmaktadır.
Driven Mini Buldozer

Driven Mini Buldozer

Driven

399.90 TRY

Editör Yorumu

4 Yaş ve üzeri için uygundur. Driven mini iş makineleri ile heyecanlı yolculuklar seni bekliyor. Çocuğunuzun, hayal gücünü hayal gücünü harekete geçirecek gerçekçi bir motor sesi duymak için düğmeye basabilir. Buldozer oyuncağı, herhangi bir inşaat aracı koleksiyonuna harika bir ektir. Gerçekçi motor sesine sahiptir! 3 adet pil ile çalışır.