Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

Kasım Ayı Boyunca Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Kitap

Ciltli veya ciltsiz olarak bir araya getirilmiş, basılı veya yazılı kâğıt yaprakların bütünü. 

0 yaştan itibaren, 18 yaşa kadar hitap eden yerli, yabancı kitaplara ulaşabilirsiniz.

Kategori Favorileri

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Baykuş

Baykuş

Amy Wilson

38.00 TRY 24.70 TRY

Editör Yorumu

Baykuş’un aslında sakin ve güzel bir yaşamı vardı. Annesinin, adını Baykuş koyması biraz tuhaf olsa da çok önemli gibi görünmüyordu. Gerçi açık sarı saçları ve dikkat çekici yüz hatlarıyla yeterince dikkat çekiyordu, üstüne böyle bir adı olması gereksizdi. Ancak yine de sıradan bir yaşamı olan, sıradan bir kızdı. Sonra bir gün dokunduğu eşyaları dondurmaya, saçından kırağı yağmaya başladı. Bazı acayip yaratıkların onu izlemesi de endişelerini artırıyordu. Her şey daha garip olamaz derken, Baykuş babasıyla tanıştı. İşte o andan sonra olaylar kontrolden çıktı. Kar, buz ve heyecan dolu, sürükleyici bir macera…
Bella – Uçan Süpürge

Bella – Uçan Süpürge

Lou Kuenzler

32.00 TRY 20.80 TRY

Editör Yorumu

Bella Uçansüpürge kesinlikle ümitsiz bir vakaydı. Ne zaman sihir yapmaya kalksa büyük bir felakete yol açıyordu. Art arda gelen birkaç faciadan sonra sihir yapması tümden yasaklandı. Sonra da İnsan Dünyası’na yollandı. Ancak Bella minik bir yavru kedinin başının dertte olduğunu görünce kendini tutamadı ve bir sihir yaptı. Ve olaylar bir anda kontrolden çıktı. Sihirli ve çok komik bir macera!… Büyülenmeye hazır ol! Öz güven ve yetenek temalarının işlendiği bu kitap eğlenceli bir cadı hikâyesi anlatıyor.
Ben Annemi Çok Seviyorum

Ben Annemi Çok Seviyorum

Hannah Campling

24.00 TRY 15.60 TRY

Editör Yorumu

Her sabah uyandığımda, usulca giderim annemin yanına. Uyandırırım onu, öpücükler kondururum tatlı yanağına. Sonra birlikte harika bir gün geçiririz. Bize katılmak ister misiniz? Sevgi ve sevdiklerimizle hayatı paylaşma üzerine yazılmış bu güzel öykü, tatlı tavşancığın annesine olan sevgisini anlatıyor.
Ben Aslında Penguenim

Ben Aslında Penguenim

Sean Taylor

20.00 TRY 13.00 TRY

Editör Yorumu

Küçük kıza bir gün bir hediye geldi: Bu bir penguen kıyafetiydi! Öyle sevdi ki onu, bir daha sırtından çıkarmak istemedi. Bütün ailesi, “Sen aslında penguen değilsin ki,” diyordu Ama o aslında penguen olduğunu gayet iyi biliyordu. Ödüllü yazar Sean Taylor’dan, Kasia Matyjaszek’in canlı illüstrasyonlarıyla süslenmiş, çok eğlenceli bir öykü…
Ben Bir Dinozorum!

Ben Bir Dinozorum!

Karl Newson

20.00 TRY 13.00 TRY

Editör Yorumu

Dinozor olduğunu düşün Poz ver Kükre “Ufacık tefeciksin sen. Küçücük, minicik… Dinozor gibi kükremek sana mı kaldı Farecik?” Minik Fare, dinozor gibi kükreyebileceğinden emin. “Dinozor Gibi Kükreme Sanatı” kitabının da yardımıyla, dostlarına kükremeyi öğretmeye kararlı. Sence bu iş olacak mı? Fare ve hayvan dostlarının öyküsünü okurken çok güleceksin! Kendini tanıma kavramına vurgu yapan bu öykü mizahi anlatımıyla çocuklara eğlenceli bir okuma sunuyor.
Ben Bir Kaplanım

Ben Bir Kaplanım

Karl Newson

20.00 TRY 13.00 TRY

Editör Yorumu

Bu bir kaplan . . . (. . . kesinlikle fare değil) Fare, etrafındaki bütün hayvanları kendisinin kaplan olduğuna inandırmaya çalışıyor. Ama sonra gerçek bir kaplan geliyor . . . Kendini tanıma kavramına vurgu yapan bu öykü mizahi anlatımıyla çocuklara eğlenceli bir okuma sunuyor.
Ben Fil Değilim!

Ben Fil Değilim!

Karl Newson

26.00 TRY 16.90 TRY

Editör Yorumu

✓ Uzun bir burun ✓ Sarkık kulaklar ✗ Gaz çıkarma Bu, bir fil mi? (Yoksa… bir geyik mi?) Hayır, bu fare kesinlikle bir fil değil. Diğer hayvanlar haklı olduklarını düşünseler de, gaz çıkaran fare değil! “Tadına doyulmayan, eğlenceli bir hayal gücü… Newson ve Collins harika bir hayali oyun ortaya çıkarmış.” Julia Eccleshare Love Reading Ayın Kitabı “Kahkahalarla güleceğiniz bir öykü” i newspaper Kendini tanıma kavramına vurgu yapan bu öykü mizahi anlatımıyla çocuklara eğlenceli bir okuma sunuyor.
Süper Patates - 3: Kaçak Bezelye'nin Dönüşü

Süper Patates - 3: Kaçak Bezelye'nin Dönüşü

Sue Hendra

69.50 TRY 45.18 TRY

Editör Yorumu

Dikkat! Dikkat! Süpermarkette süper bir spor turnuvası sizleri bekliyor! Süper Patates'in düzenlediği spor turnuvasının davetsiz bir misafiri var: Bela açmaya bayılan, yaramaz mı yaramaz, küçük, yeşil bir misafir... Kaçak Bezelye! Kaçak Bezelye'den sonsuza kadar kurtulduğumuzu mu sanmıştınız? Yanıldınız! Kaçak Bezelye, bir kez daha dondurucudan firar ediyor. Ve bu sefer süpermarketi birbirine katmaya kararlı! Peki, Kaçak Bezelye'yi kim durduracak? Tabii ki Süper Patates! Mağdur sebze ve meyvelerin kurtarıcısı!

Oceanarium

Loveday Trinick

535.00 TRY 347.75 TRY

Editör Yorumu

Okyanus Hayatı'na Hoş Geldiniz. Bu akvaryum günün her saati açık. Mikroskobik planktondan yaşamış en büyük hayvana kadar 200'den fazla hayranlık uyandırıcı canlıya ev sahipliği yapıyor. Derin denizleri mesken tutmuş bazı hayvanlar kendi ışıklarını nasıl üretiyorlar? Okyanuslar ne zaman oluştu ve nasıl sırlar barındırıyor? Haydi içeri girin ve tüm ihtişamıyla okyanus gezegenimizi keşfedin.

Pip and Posy: The Big Balloon

Pip and Posy: The Big Balloon

Axel Scheffler

188.00 TRY 141.00 TRY

Editör Yorumu

Pip is very proud of his big red balloon. But when he lets the balloon go and it pops, he isinconsolable. Luckily, Posy has a clever idea to cheer up her friend and soon they are having fun again!
Merhaba Uzay

Merhaba Uzay

Asiye Aslı Aslaner

65.00 TRY 42.25 TRY

Editör Yorumu

Elif ve Efe için uzay aracına binip, çok merak ettikleri Ay'a gitme vakti gelmişti. Ay'da keşif aracına bindiler, taş örnekleri toplayıp çok eğlendiler. Uzay'da bir uydu bile gördüler! Bu eğlenceli ve öğretici yolculuğun sonunda Dünya'ya geri dönünce ona kocaman bir "Merhaba!" diyen arkadaşların eğlencesine ortak ol. Sayfalardaki cırtları yerlerine yerleştir, uzay ötesi bir maceraya sen de katıl!
Merhaba Orman (Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı)

Merhaba Orman (Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı)

Asiye Aslı Aslaner

65.00 TRY 42.25 TRY

Editör Yorumu

"Ormanın sevimli yavru hayvanları yeni güne "Merhaba!" dedi. Tavşan kelebeklerin altında, kirpi dere kenarında, tilki kütüğün üzerinde, rakun kütüğün önünde ve karaca uğur böceğinin yanında durdu. Eğlenceli mi eğlenceli bir oyun kuruldu! Ormandan neşeli kahkahalar yükseldi. Derkeeen akşam oluverdi." Sevimli yavru hayvanların evlerine gitmesi gerekiyor. Sence evlerini bulabilecekler mi? Onlara bu heyecanlı macerada eşlik etmek istersen: Haydi! Sayfaları çevir, cırt cırtları yerleştir; bu macerayı kaçırma!
Lift-the-flap Questions and Answers About Recycling and Rubbish

Lift-the-flap Questions and Answers About Recycling and Rubbish

Katie Daynes

269.50 TRY 202.13 TRY

Editör Yorumu

A fabulous overview of what happens to our waste, from stinking problems and hi tech sorting systems to the importance of make less rubbish in the first place. Includes top tips on how we can reduce and re-use.
See Inside Why Plastic is a problem

See Inside Why Plastic is a problem

Lizzie Cope

269.50 TRY 202.13 TRY

Editör Yorumu

Everyone knows that plastic has become a problem for our planet, but do you know why? And do you know how YOU can help be a part of the solution to the problem? This vividly illustrated book is packed with flaps that explain how plastic is made, what's bad (and sometimes good) about different types of plastic, and the many ways it can causes harm to our rivers, oceans and wildlife. And there are lots of ideas for cutting down on your own reliance on plastic, too. The book was created with expert input from Plastic Oceans UK, a leading campaign and education group all about the problem of plastic.
First Questions and Answers: Where do babies come from?

First Questions and Answers: Where do babies come from?

Katie Daynes

228.00 TRY 171.00 TRY

Editör Yorumu

A delightful way for young children to discover where babies come from - from baby humans to kittens, caterpillars and kangaroos. Young children can lift the flaps to find out how babies are made, when they are born, what new babies need and how they grow. A charming, age-appropriate introduction to the facts of life to share with young children.