Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

Kitap

Ciltli veya ciltsiz olarak bir araya getirilmiş, basılı veya yazılı kâğıt yaprakların bütünü. 

0 yaştan itibaren, 18 yaşa kadar hitap eden yerli, yabancı kitaplara ulaşabilirsiniz.

Kategori Favorileri

Editör Yorumları

Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.
Baykuş

Baykuş

Amy Wilson

70.00 TRY

Editör Yorumu

Baykuş’un aslında sakin ve güzel bir yaşamı vardı. Annesinin, adını Baykuş koyması biraz tuhaf olsa da çok önemli gibi görünmüyordu. Gerçi açık sarı saçları ve dikkat çekici yüz hatlarıyla yeterince dikkat çekiyordu, üstüne böyle bir adı olması gereksizdi. Ancak yine de sıradan bir yaşamı olan, sıradan bir kızdı. Sonra bir gün dokunduğu eşyaları dondurmaya, saçından kırağı yağmaya başladı. Bazı acayip yaratıkların onu izlemesi de endişelerini artırıyordu. Her şey daha garip olamaz derken, Baykuş babasıyla tanıştı. İşte o andan sonra olaylar kontrolden çıktı. Kar, buz ve heyecan dolu, sürükleyici bir macera…
Bella – Uçan Süpürge

Bella – Uçan Süpürge

Lou Kuenzler

44.00 TRY

Editör Yorumu

Bella Uçansüpürge kesinlikle ümitsiz bir vakaydı. Ne zaman sihir yapmaya kalksa büyük bir felakete yol açıyordu. Art arda gelen birkaç faciadan sonra sihir yapması tümden yasaklandı. Sonra da İnsan Dünyası’na yollandı. Ancak Bella minik bir yavru kedinin başının dertte olduğunu görünce kendini tutamadı ve bir sihir yaptı. Ve olaylar bir anda kontrolden çıktı. Sihirli ve çok komik bir macera!… Büyülenmeye hazır ol! Öz güven ve yetenek temalarının işlendiği bu kitap eğlenceli bir cadı hikâyesi anlatıyor.
Ben Annemi Çok Seviyorum

Ben Annemi Çok Seviyorum

Hannah Campling

32.00 TRY

Editör Yorumu

Her sabah uyandığımda, usulca giderim annemin yanına. Uyandırırım onu, öpücükler kondururum tatlı yanağına. Sonra birlikte harika bir gün geçiririz. Bize katılmak ister misiniz? Sevgi ve sevdiklerimizle hayatı paylaşma üzerine yazılmış bu güzel öykü, tatlı tavşancığın annesine olan sevgisini anlatıyor.
Ben Aslında Penguenim

Ben Aslında Penguenim

Sean Taylor

30.00 TRY

Editör Yorumu

Küçük kıza bir gün bir hediye geldi: Bu bir penguen kıyafetiydi! Öyle sevdi ki onu, bir daha sırtından çıkarmak istemedi. Bütün ailesi, “Sen aslında penguen değilsin ki,” diyordu Ama o aslında penguen olduğunu gayet iyi biliyordu. Ödüllü yazar Sean Taylor’dan, Kasia Matyjaszek’in canlı illüstrasyonlarıyla süslenmiş, çok eğlenceli bir öykü…
Ben Bir Dinozorum!

Ben Bir Dinozorum!

Karl Newson

30.00 TRY

Editör Yorumu

Dinozor olduğunu düşün Poz ver Kükre “Ufacık tefeciksin sen. Küçücük, minicik… Dinozor gibi kükremek sana mı kaldı Farecik?” Minik Fare, dinozor gibi kükreyebileceğinden emin. “Dinozor Gibi Kükreme Sanatı” kitabının da yardımıyla, dostlarına kükremeyi öğretmeye kararlı. Sence bu iş olacak mı? Fare ve hayvan dostlarının öyküsünü okurken çok güleceksin! Kendini tanıma kavramına vurgu yapan bu öykü mizahi anlatımıyla çocuklara eğlenceli bir okuma sunuyor.
Ben Bir Kaplanım

Ben Bir Kaplanım

Karl Newson

34.00 TRY

Editör Yorumu

Bu bir kaplan . . . (. . . kesinlikle fare değil) Fare, etrafındaki bütün hayvanları kendisinin kaplan olduğuna inandırmaya çalışıyor. Ama sonra gerçek bir kaplan geliyor . . . Kendini tanıma kavramına vurgu yapan bu öykü mizahi anlatımıyla çocuklara eğlenceli bir okuma sunuyor.

Ben Fil Değilim!

Ben Fil Değilim!

Karl Newson

34.00 TRY

Editör Yorumu

✓ Uzun bir burun ✓ Sarkık kulaklar ✗ Gaz çıkarma Bu, bir fil mi? (Yoksa… bir geyik mi?) Hayır, bu fare kesinlikle bir fil değil. Diğer hayvanlar haklı olduklarını düşünseler de, gaz çıkaran fare değil! “Tadına doyulmayan, eğlenceli bir hayal gücü… Newson ve Collins harika bir hayali oyun ortaya çıkarmış.” Julia Eccleshare Love Reading Ayın Kitabı “Kahkahalarla güleceğiniz bir öykü” i newspaper Kendini tanıma kavramına vurgu yapan bu öykü mizahi anlatımıyla çocuklara eğlenceli bir okuma sunuyor.
Kayboldu

Kayboldu

Sam Usher

85.00 TRY

Editör Yorumu

“Bu sabah uyandığımda içimden HİÇBİR ŞEY yapmak gelmiyordu!” Bir sürü çizim, kafa kaşıma ve ölçümden sonra, çocuk dedesinin sürprizini keşfeder: Yepyeni, güzel mi güzel bir kızak! Dede ve çocuk yeni yağmış karda kızaklarını denemek için yola çıktıklarında, bir kayıp köpek ilanı görürler. Ve böylece heyecan verici bir kutup macerası başlar. Uluslararası üne sahip Sam Usher’dan büyüleci bir hikaye.

Özgür

Özgür

Sam Usher

85.00 TRY

Editör Yorumu

“Bu sabah uyandığımda kuşlardan biri kötü durumdaydı.” Bir çocuk ve dedesi, küçük bir kulu sağlığına kavuşturur ama kuşu ne zaman dışarı koysalar, kuş tekrar yanlarına döner. Çocuk, yeni arkadaşının kalmasını ister ama dedesi, kuşu özgürce kanat çırpabileceği doğal ortamına geri götürmeleri gerektiğini söyler. Ve böylece dağlara doğru heyecan verici bir yolculuk başlar. Dünya çapında tanınıp sevilen Sam Usher’dan yepyeni ve keyifli bir hikaye.

Bulundu

Bulundu

Sam Usher

85.00 TRY

Editör Yorumu

“Bu sabah uyandığımda yataktan çıkmak için sabırsızlanıyordum!” Çocuk ile dedesini deniz kenarında heyecan dolu bir gün beklemektedir. Kaya havuzlarını keşfetmekten, kumdan kaleler yapmaya ve lezzetli dondurmalar yemeye kadar yapacak çok şey vardır. Ama gerçek macera, yüzmeye gittiklerinde yavru bir fok bulmalarıyla başlar… Dünya çapında çok sevilen Sam Usher’dan müthiş bir denizcilik hikayesi.

Vahşi

Vahşi

Sam Usher

85.00 TRY

Editör Yorumu

“Bu sabah uyandığımda kediye bakma günüydü.” Bir çocuk ve dedesi, bir arkadaşlarının kedisine bakarlar. Kedilerin yapmaktan hoşlandıkları şeyler hakkında okurlar ama sadece kedilerin dede ile çocuğu vahşi bir orman macerasına sürükleyecek kadar başına buruk yaratıklar olduğunu öğrenirler! Sam Usher’dan hayvanların harika dünyasını keşfeden ilgi çekici, yepyeni bir hikaye.

Oceanarium

Oceanarium

Loveday Trinick

535.00 TRY

Editör Yorumu

Okyanus Hayatı'na Hoş Geldiniz. Bu akvaryum günün her saati açık. Mikroskobik planktondan yaşamış en büyük hayvana kadar 200'den fazla hayranlık uyandırıcı canlıya ev sahipliği yapıyor. Derin denizleri mesken tutmuş bazı hayvanlar kendi ışıklarını nasıl üretiyorlar? Okyanuslar ne zaman oluştu ve nasıl sırlar barındırıyor? Haydi içeri girin ve tüm ihtişamıyla okyanus gezegenimizi keşfedin.

Planetarium

Planetarium

Raman Prinja

535.00 TRY

Editör Yorumu

Planetarium'a Hoş Geldiniz. Bu müze günün her saati açık. Küçük, buzlarla kaplı uydulardan dev, dönen galaksilere kadar inanılmaz bir uzay cisimleri koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Evren ne kadar büyük? Nasıl oluştu ve hangi gizemleri barındırıyor? Haydi içeri girin ve tüm ihtişamıyla evreni keşfedin.

Süper Patates - 3: Kaçak Bezelye'nin Dönüşü

Süper Patates - 3: Kaçak Bezelye'nin Dönüşü

Sue Hendra

69.50 TRY

Editör Yorumu

Dikkat! Dikkat! Süpermarkette süper bir spor turnuvası sizleri bekliyor! Süper Patates'in düzenlediği spor turnuvasının davetsiz bir misafiri var: Bela açmaya bayılan, yaramaz mı yaramaz, küçük, yeşil bir misafir... Kaçak Bezelye! Kaçak Bezelye'den sonsuza kadar kurtulduğumuzu mu sanmıştınız? Yanıldınız! Kaçak Bezelye, bir kez daha dondurucudan firar ediyor. Ve bu sefer süpermarketi birbirine katmaya kararlı! Peki, Kaçak Bezelye'yi kim durduracak? Tabii ki Süper Patates! Mağdur sebze ve meyvelerin kurtarıcısı!

Çocuk, Köstebek, Tilki ve At

Çocuk, Köstebek, Tilki ve At

Charlie Mackesy

210.00 TRY

Editör Yorumu

“Yaşamam Gereken Dünya Burası Ama Keşke Orada Yaşasam Dediğim Dünya, Mackesy’nin Yarattığı Dünya.” –Elizabeth Gilbert “Sevgi, Dostluk Ve İyi Kalplilik – Bu Kitap Evrensel Bir Dil Konuşuyor.” –Bear Grylls “Harika Bir Sanat Eseri Ve İnsan Kalbine Açılan Harika Bir Pencere.” –Richard Curtis “Açıkcası Dünyanın Şu Anda Charlie’nin Yapıtına İhtiyacı Var.” –Miranda Hart
Harika Bir Gün

Harika Bir Gün

Şeyma Ayık

46.00 TRY

Editör Yorumu

"Artık orman halkı yola çıkmaya hazırdı." Şarkılar söyleyerek oyunlar eşliğinde arkadaşlarla çıkılacak yol, her biri için ne büyük bir heyecandı! Bir de unutmadan: O günden sonra Baykuş Bilge'nin "Ben bilirim" diye öttüğünü bir daha hiç ama hiç duyan olmadı

Ağaç Kitabı

Ağaç Kitabı

Hannah Alice

325.00 TRY

Editör Yorumu

Ağaçların yapabildiği harika şeyleri hiç düşündün mü? İnanılmaz şeffaf sayfalarla mevsimlere daha yakından bak! Ağacın büyümesini sağlamak için birlikte çalışan farklı bölümleri keşfet ve ağaçların insanlarla hayvanlara nasıl yardım ettiğini öğren. Ağaçlar harika, o yüzden bu kitabın içini görmeye hazır ol.