Genç okur yetiştiren kitabevine HOŞ GELDİNİZ!

Daima Oku... Keep Reading...

350 TL ve Üzeri Alışverişte Kargo Bedava

GİRİŞ
Üyeliğiniz yok mu? Üye Olun
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.
Filtrele
Filtrele

İlk Kitaplarım

Hareketli kitaplar, sesli kitaplar, sözcükler, renkler, şekiller, dokun hisset ve daha fazla türde kitap seçeneklerini içerir.

Editör Yorumları

İlk Kitaplarım kategorisinde toplam 31 üzeri sonuç bulunuyor.
Yazar takibi için giriş lütfen giriş yapınız.

Oyunlu Kitaplar Denizde

Jo Lodge

139.50 TRY

Editör Yorumu

Dalgıç Mimi ile birlikte gizli hazineyiaramaya ne dersin? Bu haraketlikitapta, sayfalardaki oklarıkaydırararak hareket ettir, gizlihazinenin yerini bul!

Oyunlu Kitaplar Çiftlikte

Jo Lodge

139.50 TRY

Editör Yorumu

O gece, süpermarkette bir tuhaflık vardı. Domates gözlerini kocaman açmış, pür dikkat etrafı dinliyor, Salatalık tir tir titriyor, Havuç ise yorganını burnuna kadar çekmiş endişeli gözlerle etrafa bakınıyordu. Çok geçmeden, İMDAAAT! diye bağırdı sebzecikler. Bir türlü uyuyamayan bu huzursuz sebzeciklere kim yardım edecekti? Tabii ki... Süper Patates! Uykusu Kaçanlarin Bİr Numarali Kahramani!

Dokun Hisset Öğren - Renkler

Dawn Sirett

89.50 TRY

Editör Yorumu

Kırmızı çilek, gri fil, turuncu balık, yeşil yaprak! Bu kitapla bebeğiniz hem renkleri öğrenecek hem de pek çok yeni kavram ve dokuyla tanışacak!.

Bebek Dokun ve Hisset - Renkler ve Şekiller

Dawn Sirett

89.50 TRY

Editör Yorumu

İpeksi kelebeklerden pütürlü portakallara, Bu kitapta bebeğinizin ilk bilgilerini öğrenmesine yardımcı olacak pek çok doku ve kavramı bulacaksınız.

İlk Kitabım 4 - Duygular

Ilgaz Gökırmaklı

79.00 TRY

Editör Yorumu

Kitap okuma alışkanlığı bebeklikten başlar! Bu kitapla hem bebeğinize duyguları tanıtacak hem de ilk aktivitelerinizin keyfini yaşayacaksınız.

Annem Nerede? Orman Macerası

34.00 TRY

Editör Yorumu

Ormanda annesini arayan Minik Fil’e yardım etmeye ne dersin? Bu sevimli mi sevimli hareketli kitabın sayfalarında bir sürü eğlenceli arkadaşla karşılaşacaksın!

Minik Ayıcığın Bir Günü

Kolektif

139.50 TRY

Editör Yorumu

Bu interaktif bez kitapla, bebeğiniz ilk kelimelerini öğrenirken,sayfalarda gizli nesneleri arayıp bularak zihinsel becerilerini geliştirecek.Aynı zamanda, kapakta ve kulakçıklarda yer alan farklı dokularlatanışacak. Sayfalara dokundukça hışır hışır sesler çıkaran bu rengârenkbez kitap, bebeğinizin en sevdiği oyuncağı ve kitabı olacak.

Dokun Hisset Öğren-Kelimeler

Dawn Sirett

109.50 TRY

Editör Yorumu

Bebeğiniz Öğrenmeye Merhaba Desin! Bebek Dokun ve Hisset serisi rengarenk sayfaları ve birbirinden güzel dokularıyla bebeğinizin dikkatini ilk görüşte çekecek. Bebeğiniz resimlere baksın, farklı dokularla oluşturulmuş nesne ve hayvanlara dokunsun. Hem ilk kelimelerini öğrensin, hem de hoşça vakit geçirsin.

Bebek Dokun ve Hisset - İlk Kelimeler

Dawn Sirett

89.50 TRY

Editör Yorumu

Sert kapak ve kalın sayfalarla çocuklar için dayanıklıdır. Sağlık ve güvenlik testlerinden geçmiştir. Çocuk gelişimini destekleyen gerçek fotoğraflar ile dokun hisset kitapları çocukların dokunarak ve hissederek öğrenmelerini sağlar.

Bebek Dokun ve Hisset - Evcil Hayvanlar

Dawn Sirett

109.50 TRY

Editör Yorumu

Yumuşacık tüylü köpekler, sevimli tavşanlar, rengarenk balıklar! Bu kitapla bebeğiniz hem pek çok doku ve kavramla tanışacak, hem de ilk kelimelerini öğrenecek.